12 bramek w jednym meczu. Legia walczyła do końca

To najprawdopodobniej pierwszy taki mecz w historii Ligi Mistrzów! Starcie pomiędzy Borussią, a Legią zakończyło się wynikiem 8:4 (5:2).

Signal Iduna Park. Fot. Dmitrij Rodionov / Wikipedia

Ten mecz zapisze się jako nowy rekord w liczbie strzelonych bramek. Było ich aż 12! W dodatku w pierwszej połowie zostało strzelonych aż siedem goli w 32 minuty, co również jest rekordem.

Mecz był bardzo zacięty, ale niestety to Borussia miała większą przewagę nad piłką. Gole strzelili: Shinji Kagawa 17′, 18′, Nuri Sahin 20′, Ousmane Dembélé 29′, Marco Reus 32′, 52′, 90′, Felix Passlack 81′ – Aleksandar Prijović 10′, 24′, Michał Kucharczyk 57′, Nemanja Nikolić 83′

Ostatecznie Legia Warszawa przegrała z Borrusią Dortmund 4:8 w piątej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa