Alan Walker niedługo w Warszawie. Bilety sprzedają się, jak świeże bułeczki

Jeden z najsłyn­niejszych DJ na świecie wys­tąpi w Polsce, a na jego trasie jest klub Pro­gres­ja w Warsza­w­ie. Kon­cert odbędzie się 14 lutego 2017 roku o godzinie 21:00.


Bile­ty na kon­cert sprzeda­ją się w bard­zo szy­bkim tem­pie. Chce­cie tam być i posłuchać go na żywo? Musi­cie się pośpieszyć. Sprzedaż biletów ruszyła 21.10.2016 o 9:00, ale pier­wsza pula jest już na wycz­er­pa­niu. Dru­ga pula ruszy dopiero w dniu kon­cer­tu, ale jej cena będzie wynosiła 120 zł więc nieco więcej niż obec­ne 105 zł.


Artys­ta wys­tąpił między inny­mi pod­czas Eska Music Awards (2016). W ser­wisie YouTube dwa jego utwory upla­sowały się dosyć wysoko. „Fad­ed” ma praw­ie 714 mln wyświ­etleń, a „Sing Me To Sleep” niespeł­na 113 mln wyświ­etleń. Na kon­cie ma również remiksy piosenek zespołu Cold­play i Cash­Cash & Dig­i­tal Farm Ani­mals, a Sia umieś­ciła jego wer­sję kawał­ka „Move Your Body” na swoim albu­mie. W radi­ach pla­sował się już nie raz na pier­wszym miejs­cu w TOP 10 Świat.

Alan Walk­er mimo swo­jego młodego wieku (19 lat) ma ogromne doświad­cze­nie muzy­czne. Grał na najwięk­szych europe­js­kich fes­ti­walach takich jak Lola­palooza, Cream­fields czy Tomor­row­land.

komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.