Aplikacja „Zanieczyszczenie powietrza” przestała działać

[AKTUALIZACJA] Aplikacja została zaktualizowana do nowej wersji. Teraz wszystko powinno działać poprawnie.
Aplikacja „Zanieczyszczenie powietrza” przestała działać, a konkretnie pobierać dane z WIOŚ i GIOŚ. Dzieje się tak dlatego, że serwery inspektoratów nie są dostępne.
Fot. Aplikacja Zanieczyszczenie powietrza

„Nie działają niektóre serwery Wojewódzkich i Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Gdy serwer nie jest dostępny nie jesteśmy w stanie pobrać danych, choć bardzo byśmy chcieli. Stąd mogą pojawić się czasowe błędy w odświeżaniu. Problem zgłosiliśmy. Próbujemy zrobić jakieś obejście. Z tego co się orientujemy oceny 1 w Google Play sytuacji nie rozwiążą” – tłumaczą autorzy aplikacji.

Niektórzy użytkownicy snują teorie spiskowe i twierdzą, że jakoś powietrza nadal jest tragiczna, ale inspektoraty nie chcą siać paniki. Prawda jest jednak taka, że wraz z powrotem wiatru, zanieczyszczenie powietrza jest już dużo mniejsze. Prognozuje się, że tej nocy wskaźniki wrócą do normalnej skali i poziom zanieczyszczenia nie będzie już przekroczony.

komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.