Czy ktoryś z tych przemiotów Wam skradziono? CBŚP zatrzymało grupę włamywaczy

Policjanci warszawskiego CBŚP zlikwidowali grupę przestępczą, która ma na swoim koncie liczne włamania do domów w Warszawie i okolicach. Funkcjonariusze ustalili, że sprawcy działali w latach 2014 – 2016. Policjanci CBŚP zabezpieczyli dużą ilość biżuterii, zegarków, monet i innych przedmiotów, które mogą pochodzić z przestępstwa. W tej chwili policja poszukuje osób, do których należą odzyskane przedmioty.
PEŁNA LISTA PRZEDMIOTÓW ZNAJDUJE SIE W PLIKU PDF
Funkcjonariusze podejrzewają, że nie każdy pokrzywdzony zgłosił włamanie na jego szkodę. Dlatego prowadzący śledztwo apelują do wszystkich osób, które zostały poszkodowane w wyniku włamania (bez względu na to czy zdarzenie zostało zgłoszone na Policji, czy też nie) o zapoznanie się z poniższą prezentacją zawierającą zdjęcia przedmiotów odzyskanych przez CBŚP.

Wśród zabezpieczonych rzeczy, znajduje się wiele charakterystycznych przedmiotów, których identyfikacja przez prawowitego właściciela nie powinna stanowić problemu. Przykładem może być fotografia (zdjęcie nr 15,16 i 17 w załączonej prezentacji) opisana na odwrocie „Dziadek Stanisław Izdebski”.

W przypadku rozpoznania jakiegokolwiek z przedmiotów prosimy o nawiązanie kontaktu telefonicznego z sekretariatem Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej Zarządu w Warszawie Centralnego Biura Śledczego Policji pod numerem telefonu 022 601 80 27 lub bezpośrednio z prowadzącym śledztwo pod numerem telefonu 022 601 81 02. W przypadku kontaktu, proszę powołać się na sygnaturę PK V WZ Ds.41.2016, RSD 10/16.

komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.