Dramat rodzinny w Konstancinie. Zaatakował piłą spalinową

Policjanci z Konstancina-Jeziornej zostali wezwani do jednego z domów, gdzie miało dojść do awantury domowej. Okazało się, że policjanci w ostatniej chwili uniemożliwili 34-letniemu mężczyźnie atak na członków rodziny, którego próbował dokonać przy użyciu uruchomionej piły spalinowej. Decyzją sądu mężczyzna na najbliższe trzy miesiące został aresztowany.
Fot. KSP

Tylko dzięki profesjonalizmowi, zimnej krwi i błyskawicznej reakcji policjantów z komisariatu w Konstancinie-Jeziornej zatrzymano 34-letniego mężczyznę. Stało się to tuż po tym, jak do oficera dyżurnego tutejszego komisariatu wpłynęła prośba o pilną interwencję wobec nietrzeźwego i agresywnego mężczyzny.
Policjanci, którzy po przyjeździe zauważyli mężczyznę atakującego uruchomioną piłą spalinową dwie osoby, obezwładnili go i jednocześnie z jego rąk siłą odebrali mu niebezpieczne urządzenie.

34-latek został zatrzymany. Sporządzone w tej sprawie materiały trafiły do prokuratury wraz z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu, do którego sąd się przychylił.

Na najbliższe trzy miesiące 34-latek trafił już do jednego z aresztów śledczych.

komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.