Jutro aż dwa marsze. Ogromne utrudnienia w sobotę [TRASY I ZMIANY KOMUNIKACJI ZTM]

W sobotę ulicami Warszawy przejdą dwa marsze. Będą zmiany w ruchu drogowym i kursowaniu Komunikacji miejskiej.




Fot Facebook/infoulice

Fot Facebook/infoulice

Pierwszy rozpocznie się o godz. 12.00 na Placu Zamkowym a uczestnicy przejdą Krakowskim Przedmieściem, Świętokrzyską i Marszałkowską na pl. Konstytucji. Zakończenie zgromadzenia ok. godz. 15.30.
Drugi przemarsz rozpocznie się o godz. 13.00 w al. J.Ch. Szucha a jego uczestnicy przejdą Alejami Ujazdowskimi, Nowym Światem, Krakowskim Przedmieściem, gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza na pl. marsz. J. Piłsudskiego. Zakończenie zgromadzenia ok. godz. 19.00.

Na stronie ZTM czytamy:




Zgromadzenia publiczne i przemarsze w dniu 24 września br.

dn. 24.09.2016 (sobota) od godz. 12:00 do godz. 17:30

W dniu 24.09.2016 r. odbędą się zgromadzenia publiczne i przemarsze:

1) Zgromadzenie publiczne na pl. Zamkowym, a następnie od ok. godz. 12:00 przemarsz na trasie: Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Marszałkowska – pl. Konstytucji, gdzie ok. godz. 15:30 planowane jest zakończenie przemarszu.

W przypadku braku możliwości przejazdu ww. ulicami autobusy i tramwaje będą skierowane na trasy objazdowe najbliższymi możliwymi ciągami komunikacyjnymi.

 

2) Od ok. godz. 12:30 zgromadzenie publiczne w al. Szucha, a następnie od ok. godz. 15:30 przemarsz na trasie: al. Szucha – Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście (w rejon skrzyżowania z ul. Tokarzewskiego – Karaszewicza), gdzieok. godz. 17:30 planowane jest zakończenie przemarszu.

W związku z brakiem możliwości przejazdu ww. ulicami autobusy i tramwaje będą skierowane na trasy objazdowe:

ETAP 1
Zamknięte dla ruchu ul.: Świętokrzyska, Marszałkowska (do  pl. Konstytucji)
AUTOBUSY

 

102, 105
w kierunku PKP Olszynka Grochowska, Browarna:       
od skrzyżowania Królewska/pl. Małachowskiego: Królewska – pl. Piłsudskiego – Focha- Moliera – Nowy Przejazd – al. Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Karowa – Browarna – Topiel – Tamka i dalej swoimi trasami,
w kierunku Młynów, Os. Górczewska:  
od skrzyżowania Tamka/Topiel/Kruczkowskiego: Topiel – Browarna – Karowa – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Królewska i dalej swoimi trasami

107
w kierunku Kierbedzia:         
od skrzyżowania Marszałkowska/Królewska: Królewska – Grzybowska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna i dalej swoją trasą,
w kierunku Esperanto:         
od skrzyżowania Piękna/Krucza: Piękna – Koszykowa – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska i dalej swoją trasą

111
w kierunku Gocław:             
od skrzyżowania Wierzbowa/pl. Piłsudskiego/Focha: Focha – Moliera – Nowy Przejazd – al. Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – most Poniatowskiego i dalej swoją trasą,
w kierunku Esperanto:         
od mostu Poniatowskiego: Wioślarska – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – Al. Solidarności – Andersa i dalej swoją trasą

116, 180, 503
w kierunku Wilanów, Natolin Płn.:        
od skrzyżowania Królewska/pl. Małachowskiego: Królewska – Grzybowska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna – Al. Ujazdowskie i dalej swoimi trasami,
w kierunku Chomiczówka, Konwiktorska:          
od skrzyżowania Piękna/Al. Ujazdowskie: Piękna – Koszykowa – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – pl. Piłsudskiego i dalej swoimi trasami

117, 507
w kierunku Gocław:             
od skrzyżowania Emilii Plater/Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna – Krucza – Al. Jerozolimskie i dalej swoimi trasami,
w kierunku Dw. Centralny:    
od ronda de Gaulle’a: Nowy Świat – Al. Ujazdowskie – Piękna – Koszykowa –al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – DW. CENTRALNY

127
w kierunku Mariensztat:       
od ronda Czterdziestolatka: Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna – Krucza – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą,
w kierunku Nowe Włochy:    
od skrzyżowania pl. Trzech Krzyży/Nowy Świat/Książęca: pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie – Piękna – Koszykowa –al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie i dalej swoja trasą

128, 175
w obu kierunkach:               
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/Emilii Plater: Emilii Plater – Twarda – pl. Grzybowski – Królewska i dalej swoimi trasami

131, 501, 519, 522, 525
w kierunku Sadyba, Stegny, Powsin-Park Kultury, Branickiego, Międzylesie:     
od skrzyżowania Emilii Plater/ Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna)– rondo Jazdy Polskiej i dalej swoimi trasami,
w kierunku Dw. Centralny:    
od pl. Konstytucji: Koszykowa – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – DW. CENTRALNY

158, 517, 521
w kierunku Witolin, Witebska, Falenica:
od ronda Czterdziestolatka: Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna – Krucza – Al. Jerozolimskie i dalej swoimi trasami,
w kierunku CH Reduta, Ursus-Niedźwiadek, Szczęśliwice:         
od ronda de Gaulle’a: Nowy Świat – Al. Ujazdowskie – Piękna – Koszykowa –al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie i dalej swoimi trasami

171
w kierunku Torwar:              

od skrzyżowania Marszałkowska/Królewska: Królewska – Grzybowska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna – Krucza – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą,
w kierunku Nowe Bemowo:  
od skrzyżowania pl. Trzech Krzyży/Nowy Świat/Książęca: pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie – Piękna – Koszykowa – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska i dalej swoja trasą

178
w obu kierunkach:              
od ronda ONZ: al. Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – pl. Piłsudskiego i dalej swoją trasą

222
w kierunku Spartańska:       
od skrzyżowania Królewska/pl. Małachowskiego: Królewska – Grzybowska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna – Al. Ujazdowskie i dalej swoją trasą,
w kierunku Bielańska:          
od skrzyżowania Piękna/Al. Ujazdowskie: Piękna – Koszykowa – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – pl. Piłsudskiego i dalej swoimi trasami

W przypadku braku możliwości przejazdu al. Szucha:
w kierunku Spartańska:       
od skrzyżowania Królewska/pl. Małachowskiego: Królewska – Grzybowska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Waryńskiego– Puławska i dalej swoją trasą,
w kierunku Bielańska:          
od pl. Unii Lubelskiej: Marszałkowska – pl. Konstytucji – Koszykowa – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – pl. Piłsudskiego i dalej swoją trasą

518
w kierunku Nowodwory:       
od ronda ONZ: al. Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – pl. Piłsudskiego i dalej swoją trasą,
w kierunku Dw. Centralny:    
od skrzyżowania Królewska/pl. Małachowskiego: Królewska –pl. Grzybowski – Twarda – Emilii Plater i dalej swoja trasą

520
w kierunku Marysin:            
od skrzyżowania Marszałkowska/Królewska: Królewska – Grzybowska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – rondo Jazdy Polskiej i dalej swoją trasą,
w kierunku Znana:               
od pl. Konstytucji: Koszykowa – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska i dalej swoja trasą

TRAMWAJE

7
P+R AL.KRAKOWSKA
– … – Grójecka – Towarowa – Trasa W-Z – Targowa – Kijowska – … – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA

9
po stronie Śródmieścia:
P+R AL.KRAKOWSKA – … – Grójecka – PL.NARUTOWICZA,
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – AL. ZIELENIECKA

22
PIASKI
– … – Okopowa –Trasa W-Z – Targowa – Kijowska – Zamoyskiego – … –WIATRACZNA

24
po stronie Śródmieścia:
NOWE BEMOWO – … – Towarowa – Grójecka – PL.NARUTOWICZA,
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – AL. ZIELENIECKA

25
BANACHA
– … – Grójecka – Towarowa – Trasa W-Z – Targowa – 11 Listopada – … –ANNOPOL

4
WYŚCIGI
– … – pl. Zbawiciela – Nowowiejska – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Jana Pawła II – al. Solidarności – … – ŻERAŃ WSCHODNI

15
P+R AL. KRAKOWSKA
– … – Nowowiejska – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Jana Pawła II – Stawki – Andersa – … – MARYMONT POTOK

18
WORONICZA
– … – pl. Zbawiciela – Nowowiejska – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Jana Pawła II – Stawki – Andersa – … – ŻERAŃ FSO

35
WYŚCIGI
– … – pl. Zbawiciela – Nowowiejska – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Jana Pawła II – … – NOWE BEMOWO

 

ETAP 2
Zamknięte dla ruchu ul.: Świętokrzyska, Marszałkowska, pl. Konstytucji i al. Szucha

AUTOBUSY

102, 105
w kierunku PKP Olszynka Grochowska, Browarna:       
od skrzyżowania Królewska/pl. Małachowskiego: Królewska – pl. Piłsudskiego – Focha- Moliera – Nowy Przejazd- al. Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Karowa – Browarna – Topiel – Tamka i dalej swoimi trasami,
w kierunku Młynów, Os. Górczewska:  
od skrzyżowania Tamka/Topiel/Kruczkowskiego: Topiel – Browarna – Karowa – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Królewska i dalej swoimi trasami

Po przywróceniu dla ruchu ul. Świętokrzyskiej:
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

107
w obu kierunkach:               
od skrzyżowania Marszałkowska/Królewska: Królewska – Grzybowska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Czerniakowska i dalej swoją trasą

Po przywróceniu dla ruchu ul. Świętokrzyskiej:
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

111
w kierunku Gocław:             
od skrzyżowania Wierzbowa/pl. Piłsudskiego/Focha: Focha – Moliera – Nowy Przejazd – al. Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – most Poniatowskiego i dalej swoją trasą,
w kierunku Esperanto:         
od mostu Poniatowskiego: Wioślarska – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – Al. Solidarności – Andersa i dalej swoją trasą

Po przywróceniu dla ruchu ul. Świętokrzyskiej:
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

116, 180, 503
w obu kierunkach:              
od skrzyżowania Królewska/pl. Małachowskiego: Królewska – Grzybowska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska i dalej swoimi trasami

Po przywróceniu dla ruchu ul. Świętokrzyskiej:
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

117, 507
w obu kierunkach:               
od skrzyżowania Emilii Plater/Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego i dalej swoimi trasami

Po przywróceniu dla ruchu ul. Świętokrzyskiej:
w kierunku Gocław:             
od skrzyżowania Emilii Plater/Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Al. Jerozolimskie i dalej swoimi trasami,
w kierunku Dw. Centralny:    
od skrzyżowania Krucza/Al. Jerozolimskie: Krucza – Szpitalna- pl. Powstańców Warszawy – Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – DW. CENTRALNY

118
w kierunku Metro Politechnika: 
od pl. Trzech Krzyży: zawrotka na pl. Trzech Krzyży –PL. TRZECH KRZYŻY 71,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
PL. TRZECH KRZYŻY 71 – Książęca i dalej swoją trasą

127
w kierunku Mariensztat:       
od ronda Czterdziestolatka: Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Solec – Wioślarska – Ludna – Solec i dalej swoją trasą,
w kierunku Nowe Włochy:    
od skrzyżowania Solec/Ludna: Ludna – Wioślarska – Solec – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) –al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie i dalej swoja trasą

Po przywróceniu dla ruchu ul. Świętokrzyskiej:
w kierunku Mariensztat:       
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/ Emilii Plater: Emilii Plater – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą,
w kierunku Nowe Włochy:    
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/ Krucza: Krucza- Szpitalna – pl. Powstańców Warszawy – Świętokrzyska – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie i dalej swoja trasą

128, 175
w obu kierunkach:               
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/Emilii Plater: Emilii Plater – Twarda – pl. Grzybowski – Królewska i dalej swoimi trasami

Po przywróceniu dla ruchu ul. Świętokrzyskiej:
w obu kierunkach:               
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/Emilii Plater: Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska i dalej swoimi trasami

131, 501, 519, 522, 525
w kierunku Sadyba, Stegny, Powsin-Park Kultury, Branickiego, Międzylesie:     
od skrzyżowania Emilii Plater/ Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna)– rondo Jazdy Polskiej i dalej swoimi trasami,
w kierunku Dw. Centralny:    
od ronda Jazdy Polskiej: al. Armii Ludowej (jezdnia górna) –al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – DW. CENTRALNY

151
tylko w kierunku Rechniewskiego:       
od skrzyżowania al. Niepodległości/Koszykowa: al. Niepodległości – Chałubińskiego – zawrotka na rondzie Czterdziestolatka – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – rondo Jazdy Polskiej i dalej swoją trasą

158, 517, 521
w obu kierunkach:              
od ronda Czterdziestolatka: Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego i dalej swoimi trasami

Po przywróceniu dla ruchu ul. Świętokrzyskiej:
w kierunku Witolin, Witebska, Falenica:
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/Emilii Plater: Emilii Plater – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Al. Jerozolimskie i dalej swoimi trasami,
w kierunku CH Reduta, Ursus-Niedźwiadek, Szczęśliwice:         
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/Krucza: Krucza- Szpitalna – pl. Powstańców Warszawy- Świętokrzyska – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie i dalej swoimi trasami

159
w kierunku EC Siekierki:      
od skrzyżowania Koszykowa/al. Niepodległości/Chałubińskiego: al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Czerniakowska i dalej swoją trasą,
w kierunku CH Blue City:     
od skrzyżowania Czerniakowska/Łazienkowska: Czerniakowska – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy i dalej swoją trasą

171
w obu kierunkach:               
od skrzyżowania Marszałkowska/Królewska: Królewska – Grzybowska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Czerniakowska – Łazienkowska – TORWAR,

Po przywróceniu dla ruchu ul. Świętokrzyskiej:
w kierunku Torwar:              
od skrzyżowania Marszałkowska/Królewska: Królewska – pl. Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda – Krucza – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą,
w kierunku Nowe Bemowo:  
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/Krucza: Krucza- Szpitalna – pl. Powstańców Warszawy – Świętokrzyska – Marszałkowska i dalej swoja trasą

178
w obu kierunkach:              
od ronda ONZ: al. Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – pl. Piłsudskiego i dalej swoją trasą

Po przywróceniu dla ruchu ul. Świętokrzyskiej:
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

222
w obu kierunkach:               
od skrzyżowania Królewska/ pl. Małachowskiego: Królewska – Grzybowska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Waryńskiego– Puławska i dalej swoją trasą

Po przywróceniu dla ruchu ul. Świętokrzyskiej:
w kierunku Spartańska:       
od pl. Na Rozdrożu: Al. Ujazdowskie – Belwederska – Spacerowa – Goworka – Puławska i dalej swoją trasą,
w kierunku Bielańska:         
od skrzyżowania Puławska/Waryńskiego: Waryńskiego – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Mazowiecka i dalej swoją trasą

502, 514
w kierunku Metro Politechnika: 
od ronda Jazdy Polskiej: al. Armii Ludowej (jezdnia dolna)  – Wawelska – zawrotka na skrzyżowaniu Wawelska/Żwirki i Wigury/Raszyńska – Wawelska – POMNIK LOTNIKA 03,
w kierunku Stara Miłosna, Wola Grzybowska:   
POMNIK LOTNIKA 03  – Wawelska (jezdnia dolna) – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) i dalej swoja trasą

518
w kierunku Nowodwory:       
od ronda ONZ: al. Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – pl. Piłsudskiego i dalej swoją trasą,
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania Królewska/pl. Małachowskiego: Królewska –pl. Grzybowski – Twarda – Emilii Plater i dalej swoja trasą

Po przywróceniu dla ruchu ul. Świętokrzyskiej:
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

520
w obu kierunkach:              
od skrzyżowania Marszałkowska/Królewska: Królewska – Grzybowska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna)– rondo Jazdy Polskiej i dalej swoją trasą

 

TRAMWAJE

7
P+R AL.KRAKOWSKA
– … – Grójecka – Towarowa – Trasa W-Z – Targowa – Kijowska – … – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA

9
po stronie Śródmieścia:
P+R AL.KRAKOWSKA – … – Grójecka – PL.NARUTOWICZA,
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – AL. ZIELENIECKA

22
PIASKI
– … – Okopowa –Trasa W-Z – Targowa – Kijowska – Zamoyskiego – … –WIATRACZNA

24
po stronie Śródmieścia:
NOWE BEMOWO – … – Towarowa – Grójecka – PL.NARUTOWICZA,
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – AL. ZIELENIECKA

25
BANACHA
– … – Grójecka – Towarowa – Trasa W-Z – Targowa – 11 Listopada – … –ANNOPOL

4
WYŚCIGI
– … – pl. Zbawiciela – Nowowiejska – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Jana Pawła II – al. Solidarności– … – ŻERAŃ WSCHODNI

15
P+R AL. KRAKOWSKA
– … – Nowowiejska – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Jana Pawła II – Stawki– Andersa – … – MARYMONT POTOK

18
WORONICZA
– … – pl. Zbawiciela – Nowowiejska – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Jana Pawła II – Stawki– Andersa – … – ŻERAŃ FSO

35
WYŚCIGI
– … – pl. Zbawiciela – Nowowiejska – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Jana Pawła II– … – NOWE BEMOWO

 

ETAP 3
Zamknięte dla ruchu ul.: Marszałkowska (od ronda Dmowskiego), pl. Konstytucji i al. Szucha
AUTOBUSY

 

118
w kierunku Metro Politechnika: 
od pl. Trzech Krzyży: zawrotka na pl. Trzech Krzyży –PL. TRZECH KRZYŻY 71,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
PL. TRZECH KRZYŻY 71 – Książęca i dalej swoją trasą

131, 501, 519, 522, 525
w kierunku Sadyba, Stegny, Powsin-Park Kultury, Branickiego, Międzylesie:    
od skrzyżowania Emilii Plater/Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna)– rondo Jazdy Polskiej i dalej swoimi trasami,
w kierunku Dw. Centralny:    
od ronda Jazdy Polskiej: al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – DW. CENTRALNY

151
tylko w kierunku Rechniewskiego:        
od skrzyżowania al. Niepodległości/Koszykowa: al. Niepodległości – Chałubińskiego – zawrotka na rondzie Czterdziestolatka – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – rondo Jazdy Polskiej i dalej swoją trasą

159
w kierunku EC Siekierki:      
od skrzyżowania Koszykowa/al. Niepodległości/Chałubińskiego: al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Czerniakowska i dalej swoją trasą,
w kierunku CH Blue City:     
od skrzyżowania Czerniakowska/Łazienkowska: Czerniakowska – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy i dalej swoją trasą

222
w kierunku Spartańska:       
od pl. Na Rozdrożu: Al. Ujazdowskie – Belwederska – Spacerowa – Goworka – Puławska i dalej swoją trasą,
w kierunku Bielańska:         
od skrzyżowania Puławska/Waryńskiego: Waryńskiego – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Mazowiecka i dalej swoją trasą

502, 514
w kierunku Metro Politechnika: 
od ronda Jazdy Polskiej: al. Armii Ludowej (jezdnia dolna)  – Wawelska – zawrotka na skrzyżowaniu Wawelska/Żwirki i Wigury/Raszyńska – Wawelska – POMNIK LOTNIKA 03,
w kierunku Stara Miłosna, Wola Grzybowska:   
POMNIK LOTNIKA 03 – Wawelska (jezdnia dolna) – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) i dalej swoja trasą

520
w obu kierunkach:              
od ronda Dmowskiego: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – rondo Jazdy Polskiej i dalej swoją trasą

 

TRAMWAJE

4
WYŚCIGI – … – pl. Zbawiciela – Nowowiejska – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Jana Pawła II – al. Solidarności– … – ŻERAŃ WSCHODNI

15
P+R AL. KRAKOWSKA
– … – Nowowiejska – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Jana Pawła II – Stawki – Andersa – … – MARYMONT POTOK

18
WORONICZA
– … – pl. Zbawiciela – Nowowiejska – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Jana Pawła II – Stawki – Andersa – … – ŻERAŃ FSO

35
WYŚCIGI
– … – pl. Zbawiciela – Nowowiejska – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Jana Pawła II – … – NOWE BEMOWO

 

ETAP 4
Zamknięte dla ruchu ul.: Szucha, Al. Ujazdowskie, pl. Trzech Krzyży

i Nowy Świat (do ronda de Gaulle’a)AUTOBUSY

107
w obu kierunkach:               
od skrzyżowania Krucza/Piękna: Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – al. Armii Ludowej – Czerniakowska i dalej swoją trasą

W przypadku braku możliwości przejazdu przez pl. Konstytucji:
w kierunku Kierbedzia:         
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/Krucza: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Czerniakowska i dalej swoją trasą,
w kierunku Esperanto:         
od skrzyżowania Czerniakowska/Łazienkowska: Czerniakowska – al. Armii Ludowej – al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie – Marszałkowska – pl. Bankowy i dalej swoją trasą

108
w kierunku pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Rozbrat/Ludna/Kruczkowskiego/Ludna: Kruczkowskiego – zawrotka pod wiaduktem mostu Poniatowskiego – Kruczkowskiego – PKP POWIŚLE 03,
w kierunku Metro Wilanowska: 
PKP POWIŚLE 03 – Kruczkowskiego – Rozbrat i dalej swoją trasą

116, 180, 503
w obu kierunkach:               
od skrzyżowania Belwederska/ Gagarina/ Spacerowa: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego – pl. Konstytucji- Piękna – Krucza i dalej swoimi trasami

W przypadku braku możliwości przejazdu przez pl. Konstytucji:
w kierunku Chomiczówka, Konwiktorska:          
od skrzyżowania Belwederska/Gagarina/Spacerowa: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Mazowiecka i dalej swoimi trasami,
w kierunku Wilanów, Natolin Płn.:        
od skrzyżowania Krucza/ Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa –  Belwederska i dalej swoimi trasami

118
w kierunku Metro Politechnika: 
od skrzyżowania Solec/Ludna: Ludna – Wioślarska – Solec – al. Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
od pl. Konstytucji: zawrotka na pl. Konstytucji – Waryńskiego – al. Armii Ludowej – Solec- Wioślarska – Ludna i dalej swoją trasą

W przypadku braku możliwości przejazdu przez pl. Konstytucji:
w kierunku Metro Politechnika: 
od skrzyżowania Solec/Ludna: Ludna – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – TORWAR 06,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
TORWAR 06 – Czerniakowska – Solec – Wioślarska – Ludna i dalej swoją trasą

127
w kierunku Mariensztat:       
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/Bracka: Al. Jerozolimskie – Wioślarska – Ludna – Solec i dalej swoja trasą,
w kierunku Nowe Włochy:    
od skrzyżowania Ludna/Książęca/Rozbrat/Kruczkowskiego: Kruczkowskiego – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą

159
w obu kierunkach:               
od pl. Konstytucji: Waryńskiego – al. Armii Ludowej – Czerniakowska i dalej swoją trasą

W przypadku braku możliwości przejazdu przez pl. Konstytucji:
w kierunku EC Siekierki:      
od skrzyżowania Koszykowa/al. Niepodległości/Chałubińskiego: al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Czerniakowska i dalej swoją trasą,
w kierunku CH Blue City:     
od skrzyżowania Czerniakowska/Łazienkowska: Czerniakowska – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy i dalej swoją trasą

166
w obu kierunkach:              
od skrzyżowania Belwederska/Gagarina/Spacerowa: Gagarina – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat– Ludna i dalej swoja trasą

171
w kierunku Torwar:              
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/Bracka: Al. Jerozolimskie – Wioślarska – Ludna– Rozbrat i dalej swoja trasą,
w kierunku Nowe Bemowo:  
od skrzyżowania Ludna/Książęca/Rozbrat/Kruczkowskiego: Kruczkowskiego – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Jasna – Zgoda – Krucza – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą

222
w kierunku Bielańska:          
od pl. Unii Lubelskiej: Marszałkowska – pl. Konstytucji- Piękna – Krucza i dalej swoją trasą,
w kierunku Spartańska:      
od skrzyżowania Krucza/Al. Jerozolimskie: Krucza – Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Puławska i dalej swoją trasą

W przypadku braku możliwości przejazdu przez pl. Konstytucji:
w kierunku Bielańska:          
od skrzyżowania Puławska/Waryńskiego: Waryńskiego – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Mazowiecka i dalej swoją trasą,
w kierunku Spartańska:       
od skrzyżowania Krucza/Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej (jezdnia górna) – Waryńskiego–  Puławska i dalej swoją trasą

 

ETAP 5
Zamknięte dla ruchu ul.: Szucha, Al. Ujazdowskie, pl. Trzech Krzyży, Nowy Świat

i Krakowskie PrzedmieścieAUTOBUSY

102, 105
w kierunku PKP Olszynka Grochowska, Browarna:       
od skrzyżowania Królewska/ pl. Małachowskiego: Królewska – pl. Piłsudskiego – Focha- Moliera – Nowy Przejazd- al. Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Karowa – Browarna – Topiel – Tamka i dalej swoimi trasami,
w kierunku Młynów, Os. Górczewska:  
od skrzyżowania Tamka/Topiel/Kruczkowskiego: Topiel – Browarna – Karowa – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Królewska i dalej swoimi trasami

107
w obu kierunkach:               
od skrzyżowania Krucza/Piękna: Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – al. Armii Ludowej– Czerniakowska i dalej swoją trasą

108
w kierunku pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Rozbrat/Ludna/Kruczkowskiego/Ludna: Kruczkowskiego – zawrotka pod wiaduktem mostu Poniatowskiego – Kruczkowskiego – PKP POWIŚLE 03,
w kierunku Metro Wilanowska: 
PKP POWIŚLE 03 – Kruczkowskiego – Rozbrat i dalej swoją trasą

111
w kierunku Gocław:             
od skrzyżowania Wierzbowa/pl. Piłsudskiego/Focha: Focha – Moliera – Nowy Przejazd – al. Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – most Poniatowskiego i dalej swoją trasą,
w kierunku Esperanto:        
od mostu Poniatowskiego: Wioślarska – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – Al. Solidarności – Andersa i dalej swoją trasą

116, 180, 503
w obu kierunkach:              
od skrzyżowania Belwederska/Gagarina/Spacerowa: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego – pl. Konstytucji- Piękna – Krucza i dalej swoimi trasami

117, 158, 507, 517, 521
w kierunku Gocław, Witolin, Witebska, Falenica:          
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie / Krucza: Krucza- Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – al. Armii Ludowej – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego i dalej swoimi trasami,
w kierunku Dw. Centralny, CH Reduta, Ursus-Niedźwiadek, Szczęśliwice:         
od mostu Poniatowskiego: Wioślarska – Solec – al. Armii Ludowej – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie i dalej swoimi trasami

118
w kierunku Metro Politechnika: 
od skrzyżowania Solec/Ludna: Ludna – Wioślarska – Solec – al. Armii Ludowej – Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
od pl. Konstytucji: zawrotka na pl. Konstytucji – Waryńskiego – al. Armii Ludowej – Solec – Wioślarska– Ludna i dalej swoją trasą

127
w kierunku Mariensztat:
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/Krucza: Krucza – Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – al. Armii Ludowej – Solec – Wioślarska – Ludna– Solec i dalej swoja trasą,
w kierunku Nowe Włochy:    
od skrzyżowania Solec/Ludna: Ludna –Wioślarska – Solec – al. Armii Ludowej – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą

159
w obu kierunkach:              
od pl. Konstytucji: Waryńskiego – al. Armii Ludowej – Czerniakowska i dalej swoją trasą

166
w obu kierunkach:               
od skrzyżowania Belwederska/ Gagarina/ Spacerowa: Gagarina – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Rozbrat – Ludna i dalej swoja trasą

171
w kierunku Torwar:             
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/ Krucza: Krucza – Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – al. Armii Ludowej – Czerniakowska– Łazienkowska – TORWAR,
w kierunku Nowe Bemowo:  
od wyjazdu z pętli autobusowej: Łazienkowska – Czerniakowska – al. Armii Ludowej – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Marszałkowska  i dalej swoją trasą

222
w kierunku Bielańska:          
od pl. Unii Lubelskiej: Marszałkowska – pl. Konstytucji- Piękna – Krucza i dalej swoją trasą,
w kierunku Spartańska:     
od skrzyżowania Krucza/Al. Jerozolimskie: Krucza – Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Puławska i dalej swoją trasą

 

TRAMWAJE

7
P+R AL.KRAKOWSKA
– … – Grójecka – Towarowa – Trasa W-Z – Targowa – Kijowska – … – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA

9
po stronie Śródmieścia:
P+R AL.KRAKOWSKA – … – Grójecka – PL.NARUTOWICZA,
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – AL. ZIELENIECKA

22
PIASKI
– … – Okopowa –Trasa W-Z – Targowa – Kijowska – Zamoyskiego – … –WIATRACZNA

24
po stronie Śródmieścia:
NOWE BEMOWO – … – Towarowa – Grójecka – PL.NARUTOWICZA,
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – AL. ZIELENIECKA

25
BANACHA
– … – Grójecka – Towarowa – Trasa W-Z – Targowa – 11 Listopada – … –ANNOPOL

 

ETAP 6
Zamknięte dla ruchu ul.: Al. Ujazdowskie (od ul. Pięknej do pl. Trzech Krzyży), pl. Trzech Krzyży, Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście
AUTOBUSY

 

102, 105
w kierunku PKP Olszynka Grochowska, Browarna:   
od skrzyżowania Królewska/ pl. Małachowskiego: Królewska – pl. Piłsudskiego – Focha- Moliera – Nowy Przejazd- al. Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Karowa – Browarna – Topiel – Tamka i dalej swoimi trasami,
w kierunku Młynów, Os. Górczewska:  
od skrzyżowania Tamka/Topiel/Kruczkowskiego: Topiel – Browarna – Karowa – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Królewska i dalej swoimi trasami

108
w kierunku pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Rozbrat/Ludna/Kruczkowskiego/Ludna: Kruczkowskiego – zawrotka pod wiaduktem mostu Poniatowskiego – Kruczkowskiego – PKP POWIŚLE 03,
w kierunku Metro Wilanowska: 
PKP POWIŚLE 03 – Kruczkowskiego – Rozbrat i dalej swoją trasą

111
w kierunku Gocław:             
od skrzyżowania Wierzbowa/pl. Piłsudskiego/Focha: Focha – Moliera – Nowy Przejazd – al. Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – most Poniatowskiego i dalej swoją trasą,
w kierunku Esperanto:        
od mostu Poniatowskiego: Wioślarska – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – Al. Solidarności – Andersa i dalej swoją trasą

116, 180, 222, 503
w obu kierunkach:              
od skrzyżowania Al. Ujazdowskie/Piękna: Piękna – Krucza i dalej swoimi trasami

117, 158, 507, 517, 521
w kierunku Gocław, Witolin, Witebska, Falenica:          
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/Krucza: Krucza- Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – al. Armii Ludowej – Solec – Wioślarska – most Poniatowskiego i dalej swoimi trasami,
w kierunku Dw. Centralny, CH Reduta, Ursus-Niedźwiadek, Szczęśliwice:         
od mostu Poniatowskiego: Wioślarska – Solec – al. Armii Ludowej – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie i dalej swoimi trasami

118, 166
w obu kierunkach:              
od skrzyżowania Al. Ujazdowskie/Piękna: Piękna – Myśliwiecka – Rozbrat– Ludna i dalej swoimi trasami

127
w obu kierunkach:
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/Krucza: Krucza – Piękna – Myśliwiecka – Rozbrat– Ludna i dalej swoja trasą

171
w obu kierunkach:          
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/Krucza: Krucza – Piękna – Myśliwiecka– Łazienkowska – TORWAR

 

TRAMWAJE

7
P+R AL.KRAKOWSKA
– … – Grójecka – Towarowa – Trasa W-Z – Targowa – Kijowska – … – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA

9
po stronie Śródmieścia:
P+R AL.KRAKOWSKA – … – Grójecka – PL.NARUTOWICZA,
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – AL. ZIELENIECKA

22
PIASKI
– … – Okopowa –Trasa W-Z – Targowa – Kijowska – Zamoyskiego – … –WIATRACZNA

24
po stronie Śródmieścia:
NOWE BEMOWO – … – Towarowa – Grójecka – PL.NARUTOWICZA,
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – AL. ZIELENIECKA

25
BANACHA
– … – Grójecka – Towarowa – Trasa W-Z – Targowa – 11 Listopada – … –ANNOPOL

 

ETAP 7
Zamknięte dla ruchu ul.: Nowy Świat (od ronda de Gaulle’a) i Krakowskie Przedmieście
AUTOBUSY

102, 105
w kierunku PKP Olszynka Grochowska, Browarna:       
od skrzyżowania Jasna/Świętokrzyska: Jasna – Zgoda – Krucza – Al. Jerozolimskie – Bracka – Żurawia – Książęca – Kruczkowskiego – Tamka i dalej swoimi trasami,
w kierunku Młynów, Os. Górczewska:  
od skrzyżowania Tamka/Topiel/Kruczkowskiego: Kruczkowskiego – Książęca – Nowy Świat – Al. Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – pl. Powstańców Warszawy – Mazowiecka i dalej swoimi trasami.

Na trasach objazdowych dla wszystkich linii obowiązują przystanki: pierwsze napotkane po zjeździe ze stałej trasy – jako stałepozostałe jako warunkowe.

komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.