Karty bez e-hologramu tracą ważność za 4 dni. To już ostatni dzwonek, aby go wgrać!

30 września br. stracą ważność hologramy naklejone na Warszawskich Kartach Miejskich. Aby móc nadal korzystać ze zniżek, które zapewnia Karta Warszawiaka i Młodego Warszawiaka konieczne będzie wgranie na kartę e-hologramu.
Osoby, które korzystają z Karty Warszawiaka lub Młodego Warszawiaka (i dotychczas nie wgrały e-hologramu) oraz mieszkają w Warszawie i rozliczyły podatek dochodowy od osób fizycznych za 2015 rok w stołecznym urzędzie skarbowym powinny do 30 września br. wgrać na kartę e-hologram. Można to zrobić m.in. w biletomacie.

Wraz z końcem września stracą ważność hologramy naklejone na kartach i zastąpią je e-hologramy (elektroniczny zapis na karcie potwierdzający prawo do korzystania z Karty Warszawiaka i Młodego Warszawiaka).

ZTM informował o tym pasażerów poprzez kontrolerów biletów, a Punkty Obsługi były czynne także w zeszła niedzielę. W poniedziałek każda karta bez e-hologramu straci ważność, a co za tym idzie, osoba, która jej używa, dostanie mandat.

komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.