Legia pewnie wygrała z Piastem Gliwice

Zarówno dla Piasta, jak i dla Legii był to sprawdzian umiejętności. Legia chciała pokazać swoje umiejętności, szczególnie po przegranej z Bruk-Bet Termaliką.

Zaskoczeniem była nieobecność Adama Hlouska, którego zastąpił Guilherme. To jednak wyszło Legii na dobre, gdyż już pod koniec spotkania, w 80. minucie strzelił on gola.

Legioniści rozpoczęli jednak dość mocno, bo już w 17. minucie. Wtedy to Herbert przejął głową piłkę po rzucie rożnym. Ta jednak spadła pod nogi Nagy’ego, który wykorzystał sytuację i wyprowadził Legię na prowadzenie.

Drugą bramkę dla Wojskowych zdobył Mączyński, który przyjął ją od Jędrzejczyka i od razu pewnie uderzył.

W 80. minucie po rozpoczęciu piasta piłkę przejął Sadiku, który podał ją Brazylijczykowi. Ten podwyższył wynik na 3:0.

Ostatni w tym meczu strzał przypadł Piastowi. Honorowego gola zdobył Papadopulos.

Ostateczny wynik to 3:1 dla Legii.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa