Nie mógł znieść, że go zostawiła więc zaatakował ją nożem

Wczo­raj sąd tym­cza­sowo aresz­tował zatrzy­manego przez polic­jan­tów z Ochoty. Paweł D. pod­czas awan­tu­ry ranił nożem swo­ją byłą dziew­czynę. Mężczyz­na nie mógł pogodz­ić się z tym, że 26-lat­ka zakończyła z nim zna­jo­mość. Za popełnione przestępst­wa 24-latkowi grozi kara do 3 lat więzienia.

Fot. Pixabay

Fot. Pix­abay

Mundurowi kil­ka min­ut przed północą zostali wezwani na inter­wencję na ul. Wło­darzewską, gdzie doszło do awan­tu­ry. Z przekazanych infor­ma­cji wynikało, że kobi­eta została ran­iona nożem. Po przy­jeździe na miejsce okaza­ło się, że 26-lat­ka została zran­iona nożem przez byłego chłopa­ka, który uciekł tuż przed przy­jaz­dem stróżów prawa. Wezwane na miejsce pogo­towie przewiozło pokrzy­wd­zoną do szpi­ta­la.
Sprawą naty­ch­mi­ast zajęli się polic­jan­ci zwal­cza­ją­cy przestępc­zość prze­ci­wko życiu i zdrow­iu. Już następ­nego dnia zatrzy­mali spraw­cę. 24-let­ni Paweł D. trafił do pol­i­cyjnego aresz­tu. Jak ustalili funkcjonar­iusze, pomiędzy kobi­etą a mężczyzną doszło do sprzecz­ki, w trak­cie której 24-latek ugodz­ił nożem swo­ją byłą dziew­czynę. Mężczyz­na nie mógł pogodz­ić się z tym, że kobi­eta zakończyła z nim zna­jo­mość.

Wczo­raj Paweł D. został przesłuchany i usłyszał dwa zarzu­ty za popełnione przestępst­wa. 24-latek odpowie za zmuszanie kobi­ety do określonego zachowa­nia oraz uszkodze­nie jej ciała. Decyzją sądu został tym­cza­sowo aresz­towany na trzy miesiące. Grozi mu kara do 3 lat więzienia

komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.