Nie mógł znieść, że go zostawiła więc zaatakował ją nożem

Wczoraj sąd tymczasowo aresztował zatrzymanego przez policjantów z Ochoty. Paweł D. podczas awantury ranił nożem swoją byłą dziewczynę. Mężczyzna nie mógł pogodzić się z tym, że 26-latka zakończyła z nim znajomość. Za popełnione przestępstwa 24-latkowi grozi kara do 3 lat więzienia.
Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Mundurowi kilka minut przed północą zostali wezwani na interwencję na ul. Włodarzewską, gdzie doszło do awantury. Z przekazanych informacji wynikało, że kobieta została raniona nożem. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że 26-latka została zraniona nożem przez byłego chłopaka, który uciekł tuż przed przyjazdem stróżów prawa. Wezwane na miejsce pogotowie przewiozło pokrzywdzoną do szpitala.
Sprawą natychmiast zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu. Już następnego dnia zatrzymali sprawcę. 24-letni Paweł D. trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalili funkcjonariusze, pomiędzy kobietą a mężczyzną doszło do sprzeczki, w trakcie której 24-latek ugodził nożem swoją byłą dziewczynę. Mężczyzna nie mógł pogodzić się z tym, że kobieta zakończyła z nim znajomość.

Wczoraj Paweł D. został przesłuchany i usłyszał dwa zarzuty za popełnione przestępstwa. 24-latek odpowie za zmuszanie kobiety do określonego zachowania oraz uszkodzenie jej ciała. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara do 3 lat więzienia

komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.