Uwaga! Na Pradze Południe grasuje zboczeniec!

Jeden z naszy­ch czytel­ników, ostrze­ga przed gra­su­ją­cym w okol­i­cy Gocławka zboczeńcem, który napadł na jego zna­jomą. Napast­nik pod­szedł do niej od tyłu, po czym zaczął dotykać w intym­ny­ch miejs­cach. Najpraw­dopodob­niej spłoszył się czymś, ponieważ w pewnym momen­cie zaczął uciekać. Ciężko nawet pomyśleć

co byłoby, gdy­by został z kobi­eta sam na sam przez dłuższy czas.
Fot. Pixabay

Fot. Pix­abay

„W środę (16.09.2015) rano, około 5:56 moja koleżanka została napad­nię­ta na Gro­chowie. Prze­chodząc od ul. Olszynki Gro­chowskiej ul. Koprzy­wiańską (między Społem, a opuszc­zonymi garażami) w stronę pętli tramwa­jowej pod­biegł do niej chłopak i zła­pał ją za krocze przytrzy­mu­jąc.

Wiek ok. 20–30 lat. Drob­nej pos­tu­ry (chudy), wzrost śred­ni, krótkie włosy. Miał drob­ną twarz. Ubrany był w pikowaną kurtkę grana­tową na zatrza­ski, oraz grana­towe dżin­sy. Być może ktoś coś wie, albo słyszał o podob­ny­ch przy­pad­kach i umie ten incy­dent przy­pa­sować do konkret­nej osoby. Będę wdz­ięczny za wszelkie infor­ma­c­je.

PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE.”

Napisał opisu­jąc sprawę nasz czytel­nik. Sprawa jest już zgłos­zona na policję. Jak się szy­bko okaza­ło napad­nię­ta kobi­eta nie jest jedyną pokrzy­wd­zoną. Jak pod­kreśla nasz czytel­nik, od 28 lat mieszka na Gro­chowie i nigdy jeszcze nie było podob­nej sytu­acji.

komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.