Uwaga zwyrodnialec na Targówku. Uważajcie na swoje zwierzęta!

Znęcał się, uszkodził narządy wewnętrzne, przypadał, powyrywał zęby i pazury oraz prawdopodobnie podał narkotyki zwierzęciu. Wstyd przyznać, że zrobił to człowiek. Chociaż w tym wypadku to określenie mocno na wyrost. Publikujemy ku przestrodze. Bestie są wśród nas!
Fot. Facebook

„UWAGA!!!! Z piątku na sobotę zeszłego tygodnia jakiś zwyrodnieniec dorwał kota mojej siostry i bestialsko się nad nim znęcał . Kotka zmasakrowana. Ma powyrywane zęby oraz pazury u łapek mało tego to po przypalane,narządy wewnętrzne zmasakrowane.Musìeli podawać jej jakieś narkotyki bo kotka stale wymiotuje a żołądek nie przyjmuje pokarmu. Pani wet. jak ją zobaczyła to się popłakała.Miało to miejsce w rejonie ulic Rozwadowskiej i Młodzieńczej. Jeżeli ktoś coś słyszał lub widział proszę o kontakt na priv.Nie można lekceważyć takiego zachowania. Jakim to trzeba być sku…..synem .Zwierzęta też mają uczucia.” – napisała Pani Agnieszka
komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.