Warszawska klinika przeprowadza jedyne w Polsce badanie na wolne rodniki [ZA DARMO]

Czujecie się zmęczeni, często boli Was głowa, kręgosłup lub Wasze jelita dają o sobie znać? Nie możecie poradzić sobie ze zbędnymi kilogramami? Może to nic poważnego, ale teraz macie okazję sprawdzić to bezpłatnie!

Fot. materiały prasowe

Warszawska klinika przeprowadza jedyne w Polsce badanie na wolne rodniki z moczu! Zapisy pod numerem 223905092 i badanie.profilzdrowia.pl/

Masz problemy gastryczne, nie możesz się pozbyć zbędnych kilogramów, Twoje jelita dają o sobie znać, często boli Cię głowa, kręgosłup albo nie masz energii, czujesz ciągłe zmęczenie i nic Ci się nie chce?

Przyczyną jest nadmiar wolnych rodników, które mogą prowadzić do wielu poważnych zaburzeń w naszym organizmie, m.in.: alergii, nietolerancji pokarmowych, częstych infekcji, problemów skórnych, nerwicy, nadciśnienia, cukrzycy, miażdżycy, stanów zapalnych trzustki, wątroby, udarów, zawałów a przede wszystkim nowotworów i w konsekwencji nawet do śmierci.

Wykonaj jedyne w Polsce badanie na obecność wolnych rodników z moczu i wyprzedź raka!

Na wizycie zostanie przeprowadzony test na wolne rodniki z moczu  jak również sprawdzimy przy pomocy specjalnej wagi diagnostycznej m.in. Tłuszcz trzewny, którego nadmiar prowadzi do wielu poważnych chorób związanych z układem krążenia, miażdżycą czy cukrzycą.

W trakcie wizyty u specjalisty otrzymasz: wynik badania, omówienie wyniku, zalecenia żywieniowe oraz pełną konsultację.
Zadzwoń i umów się na wizytę – konieczna rezerwacja miejsc! 223905092

 
Adres: Przychodnia, ul. Mochnackiego 10 (pl. Narutowicza)
Gabinet czynny: PON-PT 8:00-20:00, SOB 10:00-14:00
Zapisy od poniedziałku do piątku w godz 9-17 pod numerem 223905092  lub przez http://badanie.profilzdrowia.pl/
Szczegóły na stronie: http://badanie.profilzdrowia.pl/

komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.