Wiemy, jakie przestępstwa popełnił zbiegły więzień

Wczo­raj Komen­da Stołecz­na Policji ogłosiła, że poszuki­wany jest 42-let­ni Piotr Ruz­ic­ki. Mężczyz­na odby­wał wyrok w zakładzie karnym, ale udało się zbiec ze szpi­ta­la do którego go przewieziono. Komen­dant Stołeczny poin­for­mował, że za pomoc we wskaza­niu miejs­ca ukry­wa­nia się ści­ganego, wyz­nac­zono 20 tys. zł nagrody. Wielu Czytel­ników obaw­ia się zbiegłego mężczyzny i pyta­ją się za jakie przestępst­wa odpowia­da. Udało nam się tego dowiedzieć.

Fot. KSP
„42-latek prze­by­wał w aresz­cie śled­czym w związku z przestępst­wa­mi gospo­dar­czy­mi i przestępst­wa­mi prze­ci­wko mie­niu” – powiedzi­ała nam Iwona Jurkiewicz z Biu­ra Pra­sowego Komendy Stołecznej Policji. Dopy­ty­wana o szczegóły odpowiedzi­ała, że mężczyz­na nigdy nie był pode­jrze­wany o przestępst­wa prze­ci­wko życiu i zdrow­iu.

Z infor­ma­cji policji wyni­ka pon­ad­to, że w ucieczce mężczyzny poma­gała jeszcze inna oso­ba, która również jest poszuki­wana.

komentarz(y)

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.