Szukamy Aleksandry Bieńkowskiej [ZDJĘCIE][AKTUALIZACJA]

3 października 2015 r. w Warszawie (mazowieckie) zaginęła Aleksandra Bieńkowska. Ma 16 lat, 165 cm wzrostu i piwne oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarny długi sweter, bordową bluzkę z długim rękawem, czarne jeansy oraz czarne trampki.

fot. Archiwum prywatne/ Fundacja ITAKA

fot. Archiwum prywatne/ Fundacja ITAKA

 

Ktokolwiek widział Aleksandrę Bieńkowską lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod bezpłatnym Telefonem w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka – 116 000. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected].

Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.  Zdjęcie Aleksandry Bieńkowskiej oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

[AKTUALIZACJA] Po wczorajszym artykule na temat zaginięcia Aleksandry odezwała się do nas mama dziewczyny z najnowszymi informacjami na temat jej losu. Według jej informacji Aleksandra była widziana na patelni: „zaczepiona wczoraj na patelni powiedziała że ma super życie następnie ktoś na nią gwizdnął i ona uciekła”. Być może dziewczyna jest pod wpływem narkotyków i dorosłego mężczyzny.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.