Oberwanie chmury i grad w Wołominie. Tunel zalany i nieprzejezdny!
Jak informują nas kierowcy jeżdżący dzisiaj po okolicach Warszawy, tunel w Wołominie jest całkowicie nieprzejezdny po obfitych ulewach i opadach gradu. W Warszawie najgorsze dopiero przed nami.
Warszawa znajduje się obecnie pomiędzy dwoma burzowymi frontami na zachodzie i na wschodzie.
Wszystko wskazuje na to, że przemieszczają się na północ i jeżeli będą opady i burze to dotkną nas w niewielkim stopniu.
Synoptycy jednak mówią, że najgorsze dopiero przed nami i czek nas jeszcze ciężki burze. Na razie nie wiadomo czy prognozy się sprawdzą. Śledzimy dla Was pogodę na bieżąco.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
