Ciało odpadające od kości. O strasznym narkotyku ze wschodu znowu głośno [WIDEO 18+]

O „krokodylu”, czyli rosyjskim narkotyku znowu jest głośno, głównie za sprawą ostatnich zatruć „mocarzem”. Warszawskie fora aż huczą od dyskusji i pytań czy substancja jest na rynku. Ludzie boją się, że zostaną otruci np. po dosypaniu czegoś do napoju, a zaniepokojeni rodzice boją się, żeby ich pociecha czegoś nie przyjęła. Mało prawdopodobne jednak, by krokodyl kiedykolwiek trafił do Warszawy. Faktem jest, że to niezwykle niebezpieczny narkotyk.

injecting-519389_640

Krokodyl to tzw. heroina dla biednych. Jej produkcja kosztuje mniej niż puszka napoju energetyzującego, a do produkcji nie są potrzebne żadne umiejętności. Wystarczą legalne składniki dostępne w większości sklepów, które poddaje się odpowiedniej obróbce termicznej. Dezomorfina jest nawet osiem razy silniejsza od morfiny, ale skutki uboczne jej stosowania są opłakane. Nawet jedna dawka może doprowadzić do obumarcia tkanek wokół żył w kończynach i odpadnięcia ich od kości. Nazwa wzięła się właśnie od zielonych plam na skórze powstałych od gnijących tkanek. Pierwsza w Polsce ofiara tego narkotyku do 24-latek z Warszawy, który w 2011 roku zażył go bez uprzedniej wiedzy co jest w nim zawarte.

Czy narkotyk trafi do Warszawy? Uspokajamy wszystkich zaniepokojonych rodziców i imprezowiczów, którzy boją się, że zostanie dosypanych im coś do drinka, że to mało prawdopodobne. Brutalna prawda jest taka, że czarny rynek nie zarobiłby na tym specyfiku ponieważ jego produkcja jest zbyt tania, a uzależnieni ludzie zbyt szybko umierają. Najczęściej ofiarami krokodyla są więc sami „producenci”, którzy robią go na własny użytek. W Rosji do tej pory umarło z powodu zażywania narkotyku ok. 30 000 osób.

Poniżej publikujemy wideo o którym ostatnio głośno. Dziewczyna na nim żyje, a lekarz próbuje zdezynfekować najważniejsze tkanki. Tylko dla osób o mocnych nerwach.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.