Gdy pracownice restauracji zobaczyły bezdomną staruszkę, zrobiły coś, co klientka postanowiła opisać

W dzisiejszych czasach odruch dobrego serca to prawdziwa rzadkość. Takim odruchem wykazała się obsługa jednej z kawiarki na Ursynowie. Sytuację widziała i opisała Pani Kasia. 

Fot. Facebook

„Byłam dziś z dzieckiem w kawiarni Słowo daje w Pasażu Ursynowskim. Po chwili do środka weszła starsza pani, wyglądała na bezdomną, w każdym razie na niezamożną. Poprosiła o herbatę. Panie za barem nie dość, że poczęstowały ją herbatą, to jeszcze jednym z deserów. Były niesamowicie sympatyczne i potraktowały tę panią z ogromnym szacunkiem. Chapeau bas. W dzisiejszych czasach liczą się takie drobne gesty. Warto wspierać takie miejsca, szczególnie, że nie jest to sieciówka, a kameralna kawiarnia i księgarnia.”

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl