Nie tylko dzieci! Policja szuka także ojca zaginionego w Warszawie rodzeństwa!

Policjanci z mokotowskiego wydziału kryminalnego poszukują 6-letniej Olivii Linh Tran oraz 8-letniego Mikołaja Minh Tran. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w dniu 31.05.2021 r. ich 35-letni ojciec Minh Anh Tran, wyprowadził się wraz z córką i synem z wynajmowanego mieszkania przy ul. Bernardyńskiej w Warszawie i nie wskazał matce dzieci ich aktualnego miejsca pobytu. Każdy z Państwa, kto posiada jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanych osób lub widział ich w ostatnim czasie, proszony jest o pilny kontakt z oficerem dyżurnym mokotowskiej Policji przy ul. Malczewskiego 3/5/7 lub najbliższą jednostką Policji.

Fot. Policja

Policjanci ustalili, że 35-letni ojciec dzieci posiadający pełną władzę rodzicielską mający pod opieką 6 -letnią Olivię Linh Tran oraz 8-letniego Mikołaja Minh Tran wyprowadził się z dotychczasowego adresu zamieszkania i przeprowadził się w inne miejsce, nie informując o tym matki dzieci mimo wcześniejszych ustaleń, że to uczyni. Dotychczasowy adres dzieci jest nieznany.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca zamieszkania miejsca pobytu Olivii Linh Tran, Mikołaja Minh Tran, a także ich ojca Minh Anh Tran proszone są o pilny kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką Policji lub całodobowym numerem 112.

Informacje można również przekazywać na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c