Policja prosi o pomoc w identyfikacji zwłok [UWAGA: DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie zwłok kobiety i mężczyzn ujawnionych w parku przy Pałacu Kultury i Nauki oraz na Polu Mokotowskim.

Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21. Uwaga, komunikat zawiera zdjęcia zmarłego mężczyzny i kobiety.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie zwłok kobiety i 4 mężczyzn ujawnionych w parku przy Pałacu Kultury i Nauki, przy ulicy Nowolipki 6, przy ulicy Górskiego 3, w parku Traugutta oraz na Polu Mokotowskim.

Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 72 391 78, 22/ 72 391 08, 22/ 72 361 74 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.