Pruszkowski radny oskarżany o satanizm. Zdjęcia wywołały burzę

„Czy pan Czop powinien być radnym? Czy osoba eksponująca symbole satanistyczne (odwrócony krzyż), pozująca do krwawych zdjęć oraz używająca wulgaryzmów powinna decydować choćby o edukacji naszych dzieci w Pruszkowie?” – pyta Pani Paulina na Facebooku. 

„Gdzie szacunek dla mieszkańców, których obowiązak ma reprezentować pan radny z POKO? Panie Edgar Czop, czy nie jest panu zwyczajnie wstyd? Gdzie szacunek i kultura osobista? Gdzie tolerancja dla ludzi o innym światopoglądzie, czyli chrześcijan? Jest mi przykro, że ludzie którzy szczycą się aprobatą dla różnorodności są takimi hipokrytami!” – brzmi dalsza część wpisu.

Skontaktowaliśmy się z radnym, który chętnie przedstawił nam swoje stanowisko:

„To, co widzimy na zdjęciach to nic innego jak kreacje artystyczne i halloweenowe, koleżanki, która studiowała wizaż i charakteryzację.
W sieci pojawiło się fejkonto, które ma za zadanie zdyskredytować moja osobę. ale każdy kto mnie zna wie, ze jestem hiperaktywny na polu samorządowym i na takie rzeczy już dawno się uodporniłem. Cieszy mnie bardzo, ze większość mieszkańców się za mną wstawiło, za co jestem im ogromnie wdzięczny.” – mówi Edgar Czop w rozmowie z Warszawą w Pigułce.

Przeczytaliśmy uważnie całą dyskusję i rzeczywiście większość mieszkańców solidarnie broni radnego.

Wow, ktoś wygrzebał moje zdjęcia w ramach sesji zdjęciowej na zajęcia i projekty znajomych <3 PS. Odwrócony krzyż nie jest symbolem satanistycznym, bo w ten sposób chciał umrzeć św. Piotr, aby na zwykłym krzyżu nie bezcześcić symbolu śmierci Jezusa.” – skomentował Edgar Czop, a wpis zyskał mnóstwo polubień i słów poparcia. 

„Edgar Czop ech i całą zabawę żeś zepsuł 😉” – pisze Pan Mariusz.

„Edgar Czop wpadnij na kota na kolację 😉 a nie się tu będziesz babie tłumaczył :D” – brzmi kolejny wpis

 

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.