Seks grupowy w Pałacu Kultury za jedyne 129 zł? To już dziś!

Swinging (czasem nazywany „swingującym stylem życia” albo „swingowaniem”) to niemonogamiczna forma aktywności seksualnej, traktowana zwykle jak każda inna aktywność, która może być doświadczana w małżeństwie. W przeciwieństwie do otwartych małżeństw z lat siedemdziesiątych XX wieku, czy poliamorii, w swingingu na pierwszym planie istotna jest emocjonalna monogamia lub miłosna relacja z małżonkiem. Swingowanie odbywa się zazwyczaj w obecności małżonka i wymaga jego zgody na tego rodzaju doświadczenie.

Fot. Pixabay

Pomimo tego, że swingersi często zostają przyjaciółmi z innymi parami, to istnieją reguły ograniczające ich zaangażowanie emocjonalne z osobami spoza małżeństwa. Zwolennicy uważają, że stosunki seksualne z osobą inna niż współmałżonek poprawia relacje seksualne i emocjonalne w związku.

Zjawisko swingingu może być postrzegane jako część rewolucji seksualnej, która nastąpiła z nagłym wzrostem aktywności seksualnej umożliwionym przez tzw. bezpieczny seks. Innym aspektem, który znacząco wpłynął na rozwój swingu jest z pewnością dynamiczny rozwój internetu wraz z portalami społecznościowymi i tematycznymi. Wirtualna anonimowość pozwala wyrażać swoje zainteresowania i odnaleźć innych swingersów. Jest to raczej zamknięte i dyskretne środowisko, które świadome jest braku społecznej akceptacji swoich zachowań. Pary oraz samotni single/singielki zwykle nawiązują kontakt przez internet lub spotykają się w klubach gdzie często organizowane są odpowiednie imprezy np. swingers-party czy gang bang.

„Wydarzenie nie łamie żadnych przepisów, więc może się odbyć” – twierdził Sebastian Wierzbicki, członek zarządu PKiN cytowany przez wp.pl.

Na terenie imprezy będzie dostępna tzw. strefa zabawowa: „Specjalnie zaaranżowany PlayRoom zapewni wam możliwość zabawy w prawdziwym swingerskim stylu! Dla odważnych konkurs! Policzymy, ile spalicie kalorii podczas zabawy w naszym PlayRoom-ie!” – pisze organizator Swing United

Podstawowy bilet to koszt 69 zł. Za możliwość korzystania z PlayRoomu trzeba wydać 129 zł. Na stronie internetowej można przeczytać, że wśród gości będzie 450 par, 50 singielek, 50 singli.

„Pierwszy raz o tym słyszę. Pałac nigdy by takiej imprezy nie zorganizował. Sprawdzimy umowę z klubem, czy muszą nas informować, jakie imprezy będą się tam odbywały” powiedział Sebastian Wierzbicki, członek zarządu PKiN i polityk SLD w rozmowie z WP.pl „Nie jestem pruderyjny, ale uważam, że w takim budynku nie powinny się odbywać tego typu wydarzenia. Sprawdzimy, czy możemy to zablokować„.

W późniejszej rozmowie z portalem stwierdził, że wydarzenie nie łamie przepisów.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.