Zaginęła Aleksandra Krzemińska! Wyszła z wesela i ślad po niej zginął

16 listopada 2018 roku zaginęła Aleksandra Krzemińska. Ma 21 lat, około 160 cm wzrostu, ciemne oczy i długie włosy. Jak informuje fanpage Zaginieni przed laty zaginiona pracuje jako kelnerka w Warsie – pociągu kolejowym. Z powodu awarii składu w Grochowie pracownicy mieli czas wolny dla siebie. Z tego miejsca Ola sama przyjechała do centrum Warszawy.


Ostatni raz była widziana 16.11.2018r. około 18:00 w Warszawie, w okolicy restauracji Panna Młoda na Krakowskim Przedmieściu, gdzie odbywała się impreza weselna na którą została zaproszona.

Poinformowała o tym fakcie swoich najbliższych-siostrę, ojca oraz swojego chłopaka i to właśnie do Niego wysłała ostatnią wiadomość sms. Było to o godzinie 22:31 i to był ostatni kontakt z Olą!!!
Telefon był czynny do godziny 15:00 dnia 17.11.2018r., ale nikt nie odbierał później była już tylko poczta głosowa. Policja pracuje nad namierzeniem telefonu Oli. Była ubrana najprawdopodobniej w białą koszulę, futrzaną czarną kamizelkę i czarne legginsy.

Do chwili obecnej Ola nie wróciła na kwaterę i nie nawiązała kontaktu.

Wszystkich którzy uczestniczyli w tej imprezie, byli w okolicznych restauracjach czy też spacerowali po Starym Mieście lub Krakowskim Przedmieściu i posiadają jakiekolwiek informacje na temat Oli prosimy w imieniu bliskich o pomoc.

Ktokolwiek widział Olę lub wie, gdzie aktualnie się znajduje, prosimy o kontakt z jej:
mamą – 509432160
chłopakiem – 512077434
lub z policją.
Proszę o udostępnianie ogłoszenia oraz o wszelkie informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu Oli – informuje portal Zaginieni przed laty.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c