Zaginęła Iwona Saganowska [ZDJĘCIE]

Policjanci z Mińśka poszukują zaginionej 36-letniej Iwony Saganowskiej. Ostatni kontakt z kobietą miał miejsce w dniu 15 września 2015r. Do chwili obecnej nie powróciła ona do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu kobiety prezentowanej na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policjantami wydziału kryminalnego KPP w Mińsku Mazowieckim lub najbliższą jednostką Policji.

fot. Policja

fot. Policja

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim  prowadzą poszukiwania 36-letniej Iwony Saganowskiej.

Kobieta ma ok. 170 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, waga ok. 65 kg, włosy proste blond, długie do pasa, twarz podłużna, oczy niebieskie, uszy nromalne, nos średni, prosty, uzębienie pełne. Posiadała tatuaż w rejonie pasa lędźwiowego i prawego uda tatuaż w kształcie krzaka z motylami. Górna warga z prawej strony kolczyk w kształcie kulki.

Ostatni kontakt z Iwoną Saganowską miał miejsce 15 września 2015 roku. Kobieta wychodząc z domu nie zabrała dokumentów, pieniędzy, ani żadnych rzeczy osobistych. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety prezentowanej na zdjęciu.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego komendy powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, lub całodobowo, (025) 759 72 00, (025) 759 72 01 bądź z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail:policjaminskmazowiecki@vp.pl

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.