Został śmiertelnie potrącony przez samochód. Policja nie wie kim jest i prosi o pomoc w identyfikacji

Policjanci wydziału kryminalnego prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny, który zmarł 25 lipca 2020 roku w szpitalu po wcześniejszym potrąceniu przez samochód na Moście Łazienkowskim. Osoby, które rozpoznają mężczyznę i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z policją.

Wydział Kryminalny KRP Warszawa VII prowadzi czynności identyfikacyjne n/n zwłok mężczyzny, którego zgon nastąpił 25 lipca 2020 roku w szpitalu przy ulicy Szaserów po uprzednim potrąceniu przez samochód na Moście Łazienkowskim.

Rysopis mężczyzny: wiek z wyglądu 30 – 40 lat, wzrost 176 – 180 cm, sylwetka średnia; włosy ciemne, brunet; twarz owalna, kilkudniowy zarost na twarzy; nos duży, skrzywiony w prawą stronę; uszy duże, odstające, brwi duże, krzaczaste.

ZNAKI SZCZEGÓLNE: : lewa ręka tatuaż przedstawiający znaki symboliczne (przedramię), widoczne ubytki w uzębieniu.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z policjantami z KRP Warszawa VII przy ul. Grenadierów 73/75, tel. 47 723-82-39 (w godz. 8.00-16.000), 47 723-76-55 lub z najbliższą jednostką Policji, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]

Autor: nadkom. Joanna Węgrzyniak


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c