Zwłoki na Pradze. Policja prosi o pomoc w identyfikacji. [UWAGA MATERIAŁ 18+]

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione 7 września 2018 roku przy ul. Wrzesińskiej 2 w Warszawie. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

Fot. Policja

Rysopis: wiek: około 30-40 lat, normalnej budowy ciała, włosy: koloru ciemny blond, łysina czołowa ze znacznymi zakolami, broda: brak zarostu.

Mężczyzna ubrany był w spodnie jeansowe koloru niebieskiego do kolan, z paskiem koloru czarnego z klamrą, bluzę w kolorze niebieskim z długimi podwiniętymi rękawami, koszulkę z krótkim rękawem koloru czarnego z nadrukiem na wysokości klatki piersiowej ,,GOAL!”, skarpetki koloru czarnego, buty trekkingowe szare do kostki.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI tel. (22) 603-86-05, fax (22) 603-75-31 lub z najbliższą jednostką Policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.