Zwłoki przy Jagiellońskiej. Policja prosi o pomoc w identyfikacji [UWAGA! Drastyczne zdjęcie]

Policjanci prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych. Chociaż ciało zostało odnalezione już 9 lipca 2013 roku przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Modlińskiej w Warszawie, dopiero teraz opublikowano stosowny komunikat.

Fot. KRP VI

Rysopis: wiek: około 50 lat, wzrost: 172 cm, normalnej budowy ciała, włosy: ciemne siwiejące, proste, długości 5 cm.

Mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę ocieplaną zapinaną na suwak i guziki, mokasyny czarne, marynarkę w ciemnoszare podłużne paski, spodnie jasno-ciemno-pomarańczowe w pionowe paski w jodełkę, biały podkoszulek z krótkim rękawem, z nadrukiem obrazka kuchennego z napisem „kuchnia od kuchni”, majtki typu slipy koloru granatowego, skarpety dziecięce szare w nadruki żyraf i słoni.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI tel. (22) 603-86-05, fax (22) 603-75-31 lub z najbliższą jednostką Policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c