Potworny tłum, ścisk, długie oczekiwanie. Tak wygląda Stołeczne Centrum Osób Niepełnosprawnych
Nie piszę tego, by wzbudzić czyjąkolwiek litość czy współczucie. Chcę zwrócić uwagę na problem, z którym na co dzień borykają się ludzie starsi, niepełnosprawni, często mający problemy z poruszaniem się.Życie tak się ułożyło, że dwoje z moich dzieci jest osobami niepełnosprawnymi.Zobacz również:Pod Warszawą zabrakło wody dla mieszkańców. ZWiK: to nie awaria28 czerwca 2026 22:41Popełniamy 1 … Czytaj dalej Potworny tłum, ścisk, długie oczekiwanie. Tak wygląda Stołeczne Centrum Osób Niepełnosprawnych
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element