Ambasada USA też ostrzega swoich obywateli w związku z wydarzeniami 11 listopada!

Wcześniej informowaliśmy, że ukraińska ambasada ostrzega swoich obywateli: https://warszawawpigulce.pl/ambasada-ukrainy-ostrzega-swoich-obywateli-nie-dajmy-sie-sprowokowac/Ambasada USA też ostrzega swoich obywateli w związku z wydarzeniami 11 listopada! „11 listopada 2018 roku odbędą się liczne wydarzenia publiczne upamiętniające polskie Święto Niepodległości.” – czytamy w informacji ambasady USA.

Fot. Jan Wandal

„W 2017 roku w marszu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości wzięło udział ponad 50 tysięcy osób. W poprzednich latach niektórzy uczestnicy marszu zorganizowanego przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nieśli transparenty, rzucali race i skandowali hasła wymierzone w mniejszości rasowe, seksualne i religijne. Miały także miejsce starcia między uczestnikami marszu oraz demonstrantami z kontrmanifestacji. Jeśli tegoroczny marsz Stowarzyszenia Marsz Niepodległości odbędzie się, ma się on rozpocząć przed budynkiem Sejmu w pobliżu Pomnika Armii Krajowej i Podziemnego Państwa Polskiego. Uczestnicy przejdą stamtąd do Ronda Dmowskiego, a potem Alejami Jerozolimskimi i Wybrzeżem Szczecińskim udadzą się na Stadion Narodowy.

Należy:

  • Unikać trasy marszu
  • Unikać tłumów
  • Unikać demonstracji
  • Nie zwracać na siebie uwagi
  • Śledzić bieżące informacje w lokalnych mediach” – pisze ambasada USA w Polsce.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c