Atak mężczyzny z siekierą. Trzy osoby są ranne. Na miejscu pracuje policja

Na ulicy Duży Rynek w miejscowości Sobienie Jeziory w powiecie otwockim doszło do ataku z użyciem siekiery. Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze jutro może usłyszeć zarzuty prokuratorskie.

Fot. Pixabay

Do całego zdarzenia doszło około godziny 16.15 kiedy to do stanowiska numeru alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o nieznanym mężczyźnie, który trzyma w ręku siekierę. Mężczyzna zaatakował trzech mężczyzn którzy przebywali na skwerku przy Dużym Rynku. Na miejsce zadysponowano kilka patroli policji  i pogotowia ratunkowe.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zastali mężczyznę, który się zaczął oddalać. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci szybko dogonili mężczyznę i go obezwładnili.

Jak mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku trzech mężczyzn trafiło do szpitala po opatrzeniu wyszli na własne życzenie.

Jak dodaje Niezdropa aktualnie trwają czynności aby ustalić okoliczności całego zajścia. Mężczyzna prawdopodobnie jeszcze jutro usłyszy zarzuty ale nie wiadomo jakie.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.