Biedronka kusi w środę. 1+1 gratis. To przyda się w każdym domu
W najbliższą środę, 20 marca, sieć sklepów Biedronka przygotowała dla swoich klientów wyjątkową ofertę, która znajdzie swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. W ramach jednodniowej promocji, przy zakupie jednego opakowania papieru toaletowego Queen Cotton Premium składającego się z 10 rolek, drugie opakowanie klient otrzyma gratis. Cena za opakowanie to zaledwie 10 zł, co stanowi 50% oszczędności w stosunku do regularnej ceny 19,99 zł.
Papier toaletowy Queen, uznawany za numer jeden w Polsce pod względem jakości, jest znany z wyjątkowej miękkości oraz wydajności, co potwierdzają dłuższe rolki z 160 listkami. Ograniczona oferta jest dostępna wyłącznie przy użyciu karty Moja Biedronka i obowiązuje limit dzienny – maksymalnie dwa opakowania na klienta.
Promocja ta zapowiada się jako doskonała okazja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i oszczędność. Produkt dostępny będzie do wyczerpania zapasów, co zachęca do szybkiego skorzystania z okazji. Zaplanuj już teraz wizytę w Biedronce w najbliższą środę i zadbaj o domowy zapas wysokiej jakości papieru toaletowego.

Z zawodu językoznawca i tłumacz języka angielskiego. W redakcji od samego początku.