Biedronka sprzedaje telewizory za 1 zł. Jest jeden warunek

Biedronka uruchomiła interesującą promocję w swoim internetowym sklepie Biedronka Home, która może przyciągnąć uwagę klientów w okresie Black Friday.

Fot. Biedronka.pl

Oferta ta umożliwia zakup dużego telewizora 65-calowego za obniżoną cenę 2249 złotych, a w ramach promocji, drugi telewizor o przekątnej 24 cali można nabyć za jedynie 1 złoty. Promocja jest ważna od 12 do 26 listopada, bądź do momentu wyczerpania zapasów.

Biedronka zapewnia, że oferowana cena jest najniższa w stosunku do cen z ostatnich 30 dni przed obniżką. Jest to doskonała okazja dla osób, które planują odnowić swoje domowe wyposażenie elektroniczne lub szukają prezentów świątecznych.

Telewizory objęte promocją są wyposażone w system Android TV 11 z asystentem Google oraz oferują dostęp do aplikacji Netflix, co wskazuje na to, że są to nowoczesne urządzenia typu smart tv. Taka oferta może być szczególnie korzystna dla rodzin, gdzie dodatkowy, mniejszy telewizor może zostać umieszczony w pokoju dziecięcym.

Więcej informacji na temat promocji, w tym szczegółowe warunki, można znaleźć na stronie internetowej Biedronki. Zaleca się potencjalnym klientom dokładne zapoznanie się z tymi informacjami, aby uniknąć nieporozumień dotyczących warunków promocji.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]