CD Projekt przekazał 4 miliony złotych na walkę z koronawirusem!

Jak poinformowała spółka CD Projekt, została nawiązana współpraca z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, której firma przekaże kwotę 4 milionów złotych na zakup niezbędnych środków do walki z epidemią.

Fot. Pixabay

CD Projekt poinformowała o decyzji za pośrednictwem portalu społecznościowego. W wystosowanym komunikacie spółka stwierdziła, że zakup dedykowanego sprzętu medycznego, w tym masek i kombinezonów nie leży w ich kompetencjach, stąd realizację misji powierza organizacji WOŚP.

Spółka, angażując do pomocy Wielką Orkiestrę, przelała na jej konto aż 4 miliony złotych. Połowa z przekazanych środków pochodzi ze źródeł prywatnych, finansowanych w znacznej mierze przez akcjonariuszy oraz zarząd firmy.

CD Projekt od 16 marca dostosowała tryb pracy do ograniczeń związanych z panującą epidemią.  Jak poinformowali jej przedstawiciele, większość zatrudnionych pracowników zostało oddelegowanych do pracy wykonywanej metodą zdalną.

 

 

„Nie znamy się na kupowaniu sprzętu medycznego, masek ani kombinezonów, dlatego podjęliśmy decyzję o współpracy z profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem — WOŚP” – poinformowała spółka CD Projekt na Facebooku, podkreślając, że chce tym samym dołożyć cegiełkę do walki z koronawirusem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c