Ciężarówka zerwała sieć trakcyjną, która spadła na pieszych! Kable leżą na ulicy i chodniku. Zablokowany ruch tramwajowy

Na skrzyżowaniu al. Niepodległości z Woronicza na Mokotowie doszło do zerwania sieci trakcyjnej tramwajów warszawskich przez ciężarówkę marki volvo. Zablokowany jest całkowicie ruch tramwajowy w obu kierunkach oraz dwie nitki jezdni. Na miejscu pracują służby, które próbują usunąć skutki zdarzenia. Może to potrwać nawet kilkanaście godzin. Dwie osoby zostały poszkodowane, w wyniku opadających kabli. Jedna z nich trafiła do szpitala.

WTP informuje:

Utrudnienia w rejonie skrzyżowania Woronicza / al. Niepodległości.

W związku z zerwaniem sieci trakcyjnej w rejonie skrzyżowania Woronicza / al. Niepodległości występują utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii 18 i 31 oraz autobusów linii 174, 218 i 308. Możliwe kierowanie linii na trasy objazdowe.

Kierowanie linii 31 w obu kierunkach: … – Wołoska – Rakowiecka – al. Niepodległości – Nowowiejska – Marszałkowska – Puławska – Metro Wilanowska. Kierowanie linii 18 w obu kierunkach: … – Puławska – Metro Wilanowska.

Kierowanie linii 174 kierunek Bokserskaal. Niepodległości – Woronicza – Samochodowa – Domaniewska – Modzelewskiego.

Kierowanie linii 218, 308 kierunek Królikarnia/Domaniewska Office ParkWoronicza – Samochodowa – Domaniewska (linia 308 Modzelewskiego i powrót do własnej trasa) – al. Niepodległości – Woronicza.

Na odcinku ulicy Woronicza od Wołoskiej do Puławskiej prosimy o korzystanie z komunikacji autobusowej .

Przepraszamy za utrudnienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c