Darmowa kanapka przez rok w warszawskim Popeyes

Roczny voucher na kultową kanapkę Chicken Sandwich, nowoorleańskie rytmy na żywo, tematyczne tatuaże czy freestyler czekający na wyzwania gości restauracji – tak Popeyes rozpoczyna podbój Warszawy. Już 21 września o 10.00 w Złotych Tarasach swoją pomarańczową kotarę odsłoni pierwszy Popeyes w stolicy.

Fot. Informacja prasowa

Czy serce Warszawy zabije mocniej wraz z sercami wielbicieli Chicken Sandwich z Popeyes? Czy kolejka przed Złotymi Tarasami będzie dłuższa niż te które ustawiły się podczas otwarć pierwszej wrocławskiej restauracji, czy tej kolejnej w Szczecinie? Popeyes to czysta energia i eksplozja kulinarnej radości, tak też postrzegają ją jej wielbiciele. Moc soczystego i chrupiącego kurczaka oraz zapach wyrazistych przypraw z Luizjany – ten smak zna cały świat, a teraz pozna go Warszawa. W dniu otwarcia goście zjedzą m.in. kultową kanapkę Chicken Sandwich, niepowtarzalne w smaku frytki Cajun, kawałki kurczaka (do wyboru Signature Chicken, Louisiana Wings czy Chicken Tenders) a do tego słynne dipy: Mardi Gras, NOLA, Bold BBQ, Bayou Buffalo. Niemal wszystkie dania z kurczaka będą dostępne w wersji pikantnej i łagodnej.

Popeyes, jak to ma w zwyczaju, nie zapomniał o tych, którzy naj niecierpliwiej go wyczekują. Dla najbardziej wytrwałych sieć przygotowała vouchery pozwalające bezpłatnie delektować się niepowtarzalnym smakiem Chicken Sandwich przez cały kolejny rok. Prezent otrzymają trzy pierwsze osoby, które 21 września ustawią się w kolejce przed głównym wejściem Złotych Tarasów, w specjalnie oznaczonej strefie pomarańczowymi flagami z logo Popeyes. Vouchery dostaną goście czekający przed galerią, która otworzy się już o 9.00. Natomiast pierwsza setka stojących już przed samą restauracją zje Chicken Sandwich za darmo, w dniu otwarcia.*

To nie wszystko! Przedpremierowo, przez dwa dni we wtorek 19 i środę 20 września, w serwisie Pyszne.pl warszawiacy będą mogli zamówić klasyki z kuchni Popeyes w atrakcyjnych cenach. To niepowtarzalna okazja do przetestowania menu, jeszcze zanim otworzy się pierwsza restauracja.

Nie mogę się doczekać pierwszych gości na pomarańczowym dywanie oraz reakcji warszawiaków na nasze dania. Dzięki specjalnej mieszance przypraw Cajun w każdej pozycji z menu Popeyes czuć cząstkę Luizjany. Menu Popeyes czerpie inspirację z tradycji Nowego Orleanu, miasta różnych kultur i grup etnicznych i to sprawia, że jest jedyne w swoim rodzaju. Wiem, że Warszawa niecierpliwie czekała na swój pierwszy Popeyes i oto jest! – mówi Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu Popeyes CEE. Dla całego naszego zespołu każde otwarcie to niesamowite przeżycie. Złote Tarasy to początek naszej warszawskiej przygody, już niedługo pojawimy się też w kolejnych punktach w tym mieście.- dodaje Aleksandrowicz.

*Regulamin promocji dostępny TUTAJ .

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]