Egzaminatorka uratowała życie kursanta, który zasłabł podczas egzaminu! „Musiał być reanimowany”

Egzaminatorka WORD Warszawa podczas egzaminu uratowała kandydata na kierowcę. Mężczyzna stracił przytomność podczas manewru na wzniesieniu. Samochód zatrzymał się na ścianie garażu. W akcji ratunkowej pomógł defibrylator, który warszawski WORD zakupił kilka lat temu

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 18 w WORD Warszawa przy ulicy Odlewniczej na Białołęce. 60-letni mężczyzna zdający egzamin na samochody ciężarowa zasłabł za kierownicą i nie zatrzymując się na wzniesieniu jadąc dalej uderzył w ścianę garażu.

Egzaminatorka widząc co się dzieje przystąpiła niezwłocznie do akcji ratunkowej do pomocy przyłączyli się też inni egzaminatorzy, którzy wtedy byli na placu manewrowym.

Egzaminatorzy podjęli reanimację mężczyzny i użyli do tego defibrylatora. Mężczyźnie przywrócono funkcje życiowe. Karetka pogotowia ratunkowego zabrała go do szpitala.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.