Imprezowali w samochodzie – stracił prawo jazdy

W weekendową noc policjanci z ostrołęckiej drogówki zauważyli szybko jadącą przez miasto mazdę, w oknach której siedziały na zewnątrz dwie młode kobiety.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Dziewczyny co chwilę łapały się za ręce nad dachem samochodu wystając poza pojazd. Ze środka samochodu wydobywały się głośne krzyki i śmiechy.

Funkcjonariusze widząc tę niebezpieczną sytuację zareagowali natychmiast i zatrzymali samochód do kontroli. Za kierownicą siedział 24-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego, który przewoził 4 dziewiętnastoletnie kobiety.

Żadna z osób nie tylko nie zdawała sobie sprawy z zagrożenia jakie stworzyły, ale zachowywały się też bardzo arogancko w stosunku do interweniujących policjantów.

W związku z zagrożeniem w ruchu drogowym, kierowcy „imprezy na kołach” policjanci zatrzymali prawo jazdy, natomiast wobec wszystkich osób został sporządzony wniosek o ukaranie do sądu.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.