Jachira: „Wczoraj po raz pierwszy na własne oczy widziałam sprawców całego zła”

Sejm nowej kadencji rozpoczął pracę. Swoimi wrażeniami postanowiła podzielić się nowowybrana posłanka Klaudia Jachira. „Wczoraj po raz pierwszy na własne oczy widziałam sprawców całego zła z ostatnich czterech lat.” – napisała na Facebooku. 

Fot. Klaudia Jachira – #JachirawSejmie

„Prezydenta i ministra sprawiedliwości łamiących Konstytucję, trójpodział władzy i Trybunał Konstytucyjny; premiera, który ma gdzieś finanse publiczne i przekupuje ludzi nie swoimi pieniędzmi, a sam nie chce rozliczyć się ze swojego majątku; marszałka seniora – założyciela religii smoleńskiej, który ekshumował ponad 90 osób i wbrew rodzinom wykopał ich zwłoki; Kuchcińskiego, tego od lotów za nasze pieniądze i nawet żelaznego Banasia – speca od pokojów na godziny i gwaranta ich bezkarności .
I wreszcie zwykłego posła o kamiennej twarzy (naprawdę, nawet moja lalka ma większą fiskomikę, wiem, bo oryginał siedzi vis a vis mnie, więc mogłam się mu przypatrzeć), który ręczy za tych wszystkich wyżej wymienionych i jest z nich dumny.
Jak to możliwe, że mimo tej nienawiści do inaczej myślących, dzieleniu nas na lepszy i gorszy sort, wczoraj, podczas pierwszego posiedzenia Sejmu, wzywali do zgody narodowej ponad podziałami, powoływał się na demokrację i konstytucję. Dlaczego ich słowa nie mają nawet krztyny pokrycia w ich czynach? Mistrzowie hipokryzji… Jak myślicie, dać im jeszcze jedną szansę?” – pyta wybrana z listy warszawskiej posłanka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.