Jest data powrotu koncertów! Zmieniono rozporządzenie!

Rząd opublikował zmianę w obostrzeniach. We wtorek w Dzienniku Ustaw opublikowane zostały zmiany w rozporządzeniach dotyczących m.in. odbywania kwarantanny przez osoby przylatujące do Polski, ale również zaminy dotyczące organizowania koncertów plenerowych. 

Fot. Pixabay

We wtorek wieczorem, w Dzienniku Ustaw pojawiły się zmiany w rozporządzeniu Rady Ministrów.

Od środy 26 maja zmieniają się zasady odbywania kwarantanny dla osób przybywających do Polski. Zwolnione z obowiązku odbycia kwarantanny są osoby z negatywnym wynikiem testu na COVID-19, wykonanym po przylocie do Polski  na terenie lotniska, przed kontrolą graniczną.

Ponad to w Dzienniku Ustaw padł termin ponownego organizowania koncertów. Od 4 czerwca będą mogły być organizowane koncerty plenerowe z udziałem publiczności. Obowiązujący limit to 250 osób i zachowanie 1,5 m. dystansu między uczestnikami.

W trakcie trwania koncertu będzie obowiązywać nakaz zasłaniania ust i nosa, maseczką oraz zakaz spożywania napojów i posiłków.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c