Kaja Godek prosi o ochronę. Złożyła też zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa

Kaja Godek poinformowała w mediach społecznościowych, że złożyła wniosek o ochronę osobistą w związku z ujawnieniem jej adresu i numeru telefonu. Dodatkowo przekazała, że zawiadomiła policję o popełnieniu przestępstwa. 

Fot. Jakub Kaminski/East News

Warszawski Strajk Kobiet, który jest inicjatorem protestów w wielu polskich miastach, opublikował numery telefonów i adresy Kai Godek, Krystyny Pawłowicz, Bartłomieja Wróblewskiego oraz Roberta Bąkiewicza. W związku z tym protesty odbywają się również w tych miejscach. We wtorek tłum zebrał się pod domem sędzi Krystyny Pawłowicz.

W obawie przed protestującymi, działaczka Pro-Life napisała w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym informuje, że złożyła zawiadomienie na policji. Jedno z nich dotyczy przestępstwa, drugi wniosek ma na celu przyznanie jej ochrony w trybie pomocy dla świadka i pokrzywdzonego.

„Czekam na decyzję policji. Tymczasem tak wyglądają okolice osiedla, na którym jest moje mieszkanie.”

-napisała, publikując zdjęcia przedstawiające napisy na ulicach i blokach w pobliżu miejsca zamieszkania Kai Godek. Wsród nich pojawiły się wulgarne określenia jak „Godek zabija kobiety” czy „Godek, Ty ku….”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c