Kancelaria Senatu ogłosiła przetarg na hotele dla pracowników.

Senat ogłosił przetarg na miejsca noclegowe dla senatorów. Wśród wymogów jest między innymi minibar, duże łóżko czy sejf. 

By Katarzyna Czerwińska – Senat Rzeczypospolitej Polskiej, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=47077419

Wymagania izby wyższej polskiego parlamentu są dość wysokie i dotyczą zarówno hotelu w Polsce, jak i za granicą. W zakwaterowaniach poza granicami kraju ważna będzie odległość od polskiego parlamentu czy ambasady. Istotna też będzie ilość gwiazdek- hotel musi mieć powyżej 4 gwiazdek.

Oprócz tego politycy oczekują pokoi o wielkości minumum 25 metrów kwadratowych z prywatną łazienką, która będzie miała odpowiednie wyposażenie. Wśród rzeczy niezbędnych jest suszarka, szlafrok, kapcie i zestaw kosmetyków. Dodatkowo w pokoju musi znajdować się duże łóżko o wymiarach 160×200 cm, sejf, telefon, internet, telewizor, woda, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty. Nie może też zabraknąć klimatyzacji, którą będzie można ręcznie sterować, a także minibaru.

Kancelaria wyda na zakwaterowanie w granicach 680 tysięcy złotych w półtora roku. Przetarg został podpisany na ponad tysiąc noclegów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c