Kartki na Targówku ostrzegały przed pedofilem. Ktoś je zerwał

Nasi Czytelnicy ostrzegają nas przed mężczyzną na rowerze, który może być potencjalnie niebezpieczny dla dzieci. Policja we wczorajszej rozmowie z naszą redakcją potwierdziła  zgłoszenie z terenu Targówka. Rodzice widzieli podejrzanego mężczyznę pod szkołą.

Fot. Czytelniczka

Jak informuje Nasze Czytelniczka kartki były porozwieszane na terenie całego Targówka. Dzisiejszej nocy ktoś je zerwał.

Na Targówku, przy ul. Trockiej dostrzeżono mężczyznę, który dłuższy czas przyglądał się dzieciom przy gimnazjum. Opis pasował do mężczyzny podanego wcześniej na stronie.

Maila w sprawie tego samego podejrzanego dostała dzisiaj nasza redakcja:

„Każdego dnia śledzę wydarzenia na ‚Warszawa w pigułce’ i w minioną niedzielę przeczytałam o pedofilu, który wbiegł na klatkę za dziewczynką i kazał jej się rozbierać. Wczoraj o 20:29 szłam do sklepu. Wychodząc z furtki mojego osiedla zobaczyłam tego typa- stary, obleśny dziad, wiek ok.60 lat, rower czarno- pomarańczowy. Stał właśnie przy wejściu na moje osiedle przy ul. Malborskiej. Poinformowałam policję. Niestety nie było nikogo, kto mógłby pomóc go zatrzymać do ich przyjazdu i ten uciekł. Mam nadzieję, że zabezpieczony monitoring pozwoli na szybką identyfikację” – pisze nasza Czytelniczka.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.