Kierował samochodem pod wpływem alkoholu, potrącił dzieci i uciekł!

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poinformowała o zatrzymaniu kierowcy samochodu osobowego, który kierował pojazdem pod wpływem alkoholu. Okazało się, że mężczyzna potrącił dwoje dzieci. Został zatrzymany.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Do zdarzenia doszło w miejscowości Ziomaki. Podejrzanie zachowujący się kierowca samochodu marki Audi przejeżdżał z dużą prędkością obok jednej z posesji, którą sprzątał mężczyzna w towarzystwie swoich dzieci w wieku 7 i 10 lat.
Rozpędzając się powyżej dozwolonej prędkości, wjechał na chodnik, na którym przebywały dzieci, po czym uderzył w stojącą taczkę i przygniótł jedno z nich do pobliskiego obrodzenia.
Poszkodowane, 7-letnie dziecko z licznymi obrażeniami zostało przewiezione śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.
Jak relacjonowała oficer prasowy KMP w Siedlcach Agnieszka Świerczewska, kierujący Audi zbiegł z miejsca wypadku i po przejechaniu kilku kilometrów stracił panowanie nad kierownicą, wjechał do rowu i zatrzymał się na drzewie.
Mężczyznę błyskawicznie ujęli policjanci. Zatrzymany 60-latek, po przebadaniu alkomatem, miał 2 promile alkoholu we krwi.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c