Kierowce Forda oślepiło słońce wjechał w znak i słupki drogowe

Na ulicy Płochocińskiej na warszawskiej Białołęce na wysokości PKP Żerań samochód osobowy marki Ford kierowany przez mężczyznę wjechał w znak drogowy i słupki.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce
Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Zablokowany jest jeden pas w kierunku Modlińskiej mężczyzna oczekuje na lawetę. Jak ustalił nasz reporter mężczyznę oślepiło słońce.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl