Krystyna Janda ponownie zabiera głos w sprawie szczepień! Tłumaczy wczorajszą wypowiedź

Krystyna Janda opublikowała dziś w mediach społecznościowych wpis, w którym tłumaczy się z wczorajszych słów wypowiedzianych na antenie TVN24. Przeprosiła rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za nieprecyzyjną wypowiedź, przez którą wprowadziła w błąd opinię publiczną. 

By Adrian Gryciuk – File:Jan_Englert_Krystyna_Janda_Joanna_Szczepkowska_2019.jpg, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=92100964

Po tym, jak część ludzi kultury i sztuki zdecydowało się na przyjęcie szczepionki na COVID-19 poza kolejnością, wciąż nie milkną krytyczne komentarze. Krystyna Janda była pierwszą aktorką, która publicznie przyznała się do otrzymania szczepionki.

Wczoraj aktorka była gościem w programie TVN24 „Fakty po Faktach”. W rozmowie z Piotrem Kraśko wyjaśniła, że przekazała profesorowi Zbigniewowi Gaciongowi, rektorowi WUM listę osób, które zgodziły się być ambasadorami szczepień. Wyjaśniła też jak to wyglądało jej punktu widzenia.

„Myśmy nie zrobili nic złego. A nawet jeśli zrobiliśmy cokolwiek, co państwo uważają za złe, to bez świadomości. Poinformowano nas, że nikomu nic nie zabieramy, że nie ma akurat nikogo do szczepienia, a to się zmarnuje.”

Dziś Krystyna Janda ponownie zabrała głos w tej sprawie. Opublikowała na swojej oficjalnej stronie na Facebooku oświadczenie z przeprosinami. Odniosła się do swoich wczorajszych słów, które mogły zostać źle odebrane i wprowadzić w błąd opinię publiczną.

Serdecznie chciałam przeprosić Zbigniewa Gacionga, Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za nieprecyzyjną…

Opublikowany przez Krystynę Jandą Wtorek, 5 stycznia 2021

-napisała aktorka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c