Macie konta w tych bankach? Utrudnienia w korzystaniu dziś i jutro!

Od paru godzin mamy weekend, a wraz z nim szykują się utrudnienia w poszczególnych bankach. Sprawdź, czy Twój bank będzie w tym czasie niedostępny.

Fot. pixabay.com

W obowiązujący już weekend z utrudnieniami muszą liczyć się klienci następujących banków: PKO BP oraz Inteligo, ING Bank Śląski, Bank BPS.

Największy polski bank PKO BP zapowiedział, że w nocy z soboty na niedzielę, od północy do 6:00 rano nie będzie dostępny serwis internetowy, telefoniczny oraz iPKO biznes. Przewiduje się również trudności w przypadku korzystania z bramki „Płacę z iPKO”.

W czasie trwania przerwy zarówno aplikacja IKO, jak i obsługa kart powinny działać bez zarzutów. Analogiczne utrudnienia mogą wystąpić w przypadku klientów sieci Inteligo, która obsługiwana jest przez PKP BP.

W przypadku konta w ING Banku Śląskim, utrudnienia przewiduje się zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Dziś do godziny 18:00 nie będą aktywne usługi dla inwestorów. Niedostępny będzie moduł maklerski w bankowości internetowej oraz dedykowanej aplikacji ING Makler Mobile.

W nocy z soboty na niedzielę, od północy do 5:30, mogą wystąpić problemy z obsługą wpłatomatów oraz wypłat z bankomatów Planet Cash. Nie będzie możliwe złożenie wniosków w systemie Moje ING oraz na stronie banku. Problemy mogą wystąpić również w obsłudze kart i konfigurowania ich z poziomu panelu bankowości.

Ostatni z banków, Bank Polskiej Spółdzielczości, zapowiedział najdłuższą przerwę, która trwa od teraz do niemal końca kolejnego dnia. System bankowości elektronicznej będzie działał tylko częściowo. Niemożliwe stanie się wykonanie zleceń czy też sprawdzenie aktualnego salda na koncie. Powstałe utrudnienia będą trwały do niedzieli, do godziny 23:30.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c