Historia jak z filmu. Małżeństwo po 34 latach odnalazło swojego biologicznego syna

W gminie Szydłowiec na Mazowszu małżeństwo odnalazło swojego biologicznego syna. Przez lata mężczyzna i kobieta wychowywali obce dziecko. Wszystko przez pomyłkę w szpitalu-  niemowlaki po porodzie zostały przez zamienione.

Fot. Pixabay

Już od samego początku syn państwa Zielińskich był niespokojny, ciągle płakał. Z biegiem lat zauważyli, że wcale nie przypomina ani ojca, ani matki. Później zaczęły się pojawiać większe problemy. Chłopak zaczął imprezować, pić dużo alkoholu i brać narkotyki, trafił na odwyk. Kiedy w wieku 30 lat opuścił dom zaczął sypiać w pustostanach. I właśnie w jednym z nich  w 2016 roku stracił życie.
Przyjechała policja, która miała ustalić czy to ich syna są zwęglone zwłoki. Wtedy okazało się, że ich DNA nie pokrywa się z DNA rodziców.

W odnalezieniu syna pomogła grupa na Facebooku. Jedna z osób wyszła z chęcią pomocy i dojścia do biologicznego syna. Następnie wykonano testy DNA, które potwierdziły przypuszczenia.

„Na 99,9% to mój syn. Na pewno będę chciała by ktoś odpowiedział za to co nas spotkało” 

-powiedziała PolsatNews pani Elżbieta.

Póki co matka dziecka nie widziała się jeszcze ze swoim synem, nie zdażyło się też im porozmawiać bez pośredników. Przekazała portalowi, że bardzo chce się z nim spotkać, ale w odpowiednim czasie, jak się wszystko ułoży.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c