Mazowsze: 81-latek utonął w zalewie rzeki

Wczoraj w zalewie rzeki Wilga znaleziono ciało 81-letniego mężczyzny. Przyczynę śmierci na wskazać sekcja zwłok, wstępnie jednak wiadomo, że najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku. 

Sytuacja miała miejsce wczoraj rano. Około godziny 9:00 mężczyzna, który spacerował wzdłuż zalewu rzeki Wilga w Garwolinie zauważyłam brzegu rower i buty, a za chwilę wystającą z wody głowę. Natychmiast wezwał na miejsce policję.

Po wstępnych oględzinach na ciele denata nie znaleziono żadnych obrażeń. Teraz będzie przeprowadzona sekcja zwłok, jednak ze wstępnych informacji wynika, że musiało dojść do nieszczęśliwego wypadku.

Służby ostrzegają- coraz więcej tragicznych wypadków na miejsce w wodzie. Przypominają, aby nie przeceniać swoich możliwości, nie wchodzić do wody pod wpływem alkoholu czy od razu po zjedzeniu posiłku. Od kwietnia w Polsce Komenda Główna Policji odnotowała niemal 160 utonięć.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.