Mazowsze: Nocny pożar budynku. Nie żyje jedna osoba!

W nocy w miejscowości Mińsk Mazowiecki doszło do poważnego pożaru, w wyniku którego życie straciła jedna osoba. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. Przyczyną pożaru była najprawdopodobniej niesprawna instalacja grzewcza.

Fot. Warszawa w Pigułce

Sytuacja miała miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek w podwarszawskim Mińsku Mazowieckim. Około godziny 3:30 przy ulicy Kresowej pojawił się ogień. Na miejsce ekspresowo przyjechała straż pożarna. Płonął cały budynek, o wymiarach pięć metrów na cztery.

Jak się okazało, podczas późniejszego przeszukiwania pogorzeliska strażacy odnaleźli jedno zwęglone ciało. To jedyna ofiara pożaru.

Straż pożarna poinformowała, że prawdopodobną przyczyną pożaru była niesprawna instalacja grzewcza. Dlatego też zaapelowali, aby w związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego pamiętać przede wszystkim o ich przeglądach. Dzięki temu możemy w dużym stopniu zapobiec pożarom.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c