Metro ruszyło po poszukiwaniach psa w tunelu. Co stało się z czworonogiem?

Dziś po południu miał miejsce ciekawe incydent na drugiej nitce warszawskiego metra. Do tunelu wbiegł pies.

Fot. Warszawa w Pigułce

Obecnie Metro kursuje już bez zakłóceń.

Jak poinformowała Warszawę w pigułce rzeczniczka warszawskiego metra Anna Bartoń, pies żyje, został oddany pod właściwą opiekę.

Jak widać Warszawskie Metro ma serce do zwierząt 🙂

Dla wszystkich biorących udział w akcji wielkie brawa.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl