Na kradzionym rowerze na widok policji zaczął uciekać. W kieszeni miał marihuanę

Policjanci z patrolówki dzięki swojej czujności zatrzymali mężczyznę, który okazał się podejrzanym o kradzież roweru miejskiego, a także posiadał przy sobie środki odurzające. 22-letni Kamil T. usłyszał dwa zarzuty.

Fot. KSP

Kiedy patrolowcy przejeżdżali ulicami Grochowa spostrzegli młodego człowieka, który prowadził rower miejski.Funkcjonariusze zauważyli, że najprawdopodobniej zabezpieczenie roweru zostało wyrwane, ktoś musiał ingerować w nie siłą.

Mundurowi podjęli decyzję o sprawdzeniu pochodzenia jednośladu. Na widok zbliżających się policjantów mężczyzna zaczął się szybko oddalać. Został jednak zatrzymany. Chwilę później okazało się, że 22-letni Kamil T. ma na swoim sumieniu nie tylko prawdopodobną kradzież roweru, ale również posiada przy sobie działkę marihuany. Stróże prawa zabezpieczyli narkotyki i kradziony rower, a mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Resztą zajęli się śledczy z wydziału mienia. Po zgromadzeniu materiału dowodowego przedstawili 22-latkowi zarzuty posiadania środków odurzających i kradzieży mienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c